İrem Derici'yi Nasıl Buluyorsunuz? Son 2 Senedir Güzel Şarkılar Çıkartıyor Başarılı buluyorum?

İrem Derici'yi Nasıl Buluyorsunuz?
Son 2 Senedir Güzel Şarkılar Çıkartıyor
Başarılı buluyorum

http://www.youtube.com/watch?v=mTZRQltuHRc

0|0
11|11

En İyi Kız Görüşü

• Şarkılarını ve sesini beğeniyorum. Şarkılarda farklı bir yorum tarzı var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• şarkıları fena değil de günlük hayatta cok erkeksi konusuyor, her cümleye abi diyerek baslıyor. dogal olmaya calısırken itici oluyor.

0|1
    0|0
  • Gereksiz hatunun teki türkiyede ne keşfedilmeyen cevherler var biraz keşfedilmeyenlere yönelmeli^^

1|1
    0|0
  • bir miyiz şarkısı da çok güzel :)

0|1
    0|0
  • işte paylaştığın bu şarkı harika

0|1
    0|0
  • iyi hoşta ağzı çok büyük onu dinlerken beni yiycek diye çok korkuyorum :( sndndmd

0|1
    0|0
  • Başarılı buluyorum *-*

0|1
    0|0
  • Iki gündür dinlediğim tek şarkıcı :)) bir miyiz // kesinlikle iyi işler yapıyor , devamı gelecek mi bakalım

0|0
    0|0
  • Kalbimin tek sahibine dinledigim tek sarkisi

0|1
    0|0
  • Tarzım değil. Dinlemediğim birisi.

0|0
    0|0
  • Tarzım dışı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Cankan Forum Olarak İrem Derici Menejeri İle İletişim İçindeyiz Kendisi O Ses Türkiye Yarışmasından Sonra Sayın Samsun Demir İle Anlaşmaları Sonrasında Bu Kadar Patlamıştır. Ama Biz Cankan Forum Olarak Piyasada Bir İsmail YK Bir Cengiz Kurtoğlu Bir Demet Akalın ya da Bir Murat Boz Gibi Tutunamayacagını Biliyoruz

0|1
    0|0
  • çirkin suratı iyi fiziğiyle bir sürü erkeğin fantezilerini süslüyor. Çirkin surat fantazisine daha iyi uyan bir kadın yok.

0|1
    0|0
  • İyi iyi :)

0|1
    0|0
  • İyidir.

0|1
    0|0
  • Sıla nın çakması gibi

0|1
    0|0
  • bunların yaptığı müzikse ben eskiler adına çok utanıyorum. Orasını burasını açan herkes şarkıcı. Stüdyoda sesleriyle oynaniyor sonra gelsin paralar. Müziği kullan at haline getirdi bu insansilar.

0|0
    0|0
  • O ses türkiyeye katılıp sadece hülya avşar dönen kişi ve şu an dier üyelerin şarkılarından 10 kat daha fazla dinlenen kişi olarak tebrik ederim

0|0
    0|0
  • tanımıyorum hatunu

0|0
    0|0
  • Murat boz hadise ve mustafa sandalın beğenmediği Hülya avşarın ışık bulduğu Güzel Şarkılar Söyleyen Sanatçı Yani bir şarkısı murat hadise mustafadan fazla dinleniyorsa bu da Bazı Sanatçıların Sesi tam bilmedindendir :)

0|0
    0|0
  • bence gayet başarılı

0|0
    0|0
  • burnu :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...