Yaz sezonu başladı... Bu sene Marmaris :)

arkadaşlar marmarisi tatil yeri olarak tavsiye edermisiniz? ev tutmak istioruz merkezde ve denize yakın...bir öneriniz varmı?

bütün bilgiler için şimdiden teşekürler..marmaris hakinda ne biliorsanız yazın lütfen :))))

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ben marmariste 10 yıl yaşadım,bilirim,çevreside güzeldir,

0|0
    0|0
    • bana orada denize ve merkeze yakin bir kiralik ev/daire veya pansiyon önerebilirmisin?

• bu dönemde kiralık daire biraz zor ama pansiyonlar var,tatildeki faaliyetiniz nedir bilmeden yanlış yönlendirmeyeyim sizi,özelden mesaj atarsanız

Erkekler Ne Diyor 5

• Arkadaşım geldi iki gun önce Marmaris içmelerden etraf çok berbatmış her yer inşaat alanı gibi hala devam ediyor sahilde bile inşaat artıkları varmış ama gece eğlencelerine diyecek yok :) biraz pahalı olması dışında :)

0|0
    0|0
  • ben marmarisliyim

0|0
    0|0
  • ben altınoluk tayfasındanım..

0|0
    0|0
  • muğlanın bi ilçesi ;)

0|0
    0|0
  • marmaris güzel yerdir yamaç paraşüdü yapabilirsin ,tekne turları iyidir gece hayatı bence normal

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• İçmeler , Armutalan güzel ...

0|0
    0|0
  • Ben ıkı yaz önce gıtmıstım guzel yer ama çok küçük bır yer ve de cok pahalı sana tavsıyem bol bol tekne turlarına katılın cok guzel koyları var :) yoksa canınız sıkılır :S Iyı eglenceler :)

0|0
    1|0
    • eglenilcek güzel yerler yokmu?

• marmarisin merkezi neresi? yani isim olarak? denize yakin mi

• bılmıyorum malesf :S ama sana tavsıyem bol bol tekne turlarına ve safarıye katılın safarı cok eglencelı oluyor :D:D

• marmaris cennet ya muğlada yasayan biri olarak kesinlikle tavsiye ediyorum gittiğinize pişman olmazsınız

0|0
    0|0
  • marmaris kuzensiz cekilmez canim benim,

0|0
    0|0
Yükleniyor...