Bu ki̇taplara yorum yapar mısınız yardım!?

Bayağı araştırma sonucu 4 kitap aldım aralarından okuduklarınız varsa yorumunuzu bırakır mısınız?
Kitaplar:
Bir Gün
Kürk Mantolu Madonna
Keşke Gerçek Olsa

Güncellemeler:
Diğeri şiir kitabı :D (Özdemir Asaf-Çiçek senfonisi)

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Keşke gerçek olsa güzel kitaptır fakat Marc Levynin "Sonsuzluk İçin Yedi Gün" kitabını öneririm. Kürk Mantolu Madonna bu listede en zirvede bana göre. Şiir olsun diyorsan da " Turgut Uyar - Büyük Saat "

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Psikolojik kitapları sevsem de Kürk Mantolu Madonna benim bile içimi bayağı karartmıştı. Depresif, Dostoyevski tarzı kitapları severim bir de. Ama bundaki depresiflik bana bile fazla gelmişti, onu hatırlıyorum. Kitabı 3 günde bitirmiştim. Belki o kadar hızlı okumanın etkisidir bu.

Sabahattin Ali'nin en ünlü kitaplarından, kaliteli bir psiklojik roman. Ama aşırı depresif.

0|0
    0|0
    • Depresif sevmem normalde ama bu kadar iyi yorumdan sonra seveceğime eminim :D teşekkürler bu arada.

• 4 Nerede kanka?

0|0
    0|0
    • biri şiir kitabı kanka ona bır yorm yapılmaz bence

• Öneriler için teşekkürler.

• Önemli değil.

• Kürk mantolu madonnayı cok begenmiştim. Ordaki Raif bey ile karakterimin çok ortak yanı vardı. Zevk meselesi tabiki ama okumalısın. Uzun bir kitap değil zaten.

0|0
    0|0
  • Çiçek senfonisi ile kirk mantolu madonnayı okudum ve gerçekten hoş kitaplar. Mariadan etkilenmessen at kitabı :D

0|0
    0|0
  • kürk mantolu madonna diğerlerinden bir boy önde

0|0
    0|0
  • Kürk mantolu madonna gercekten süper cok iyi bir tercih olmuş ilk onu oku

0|0
    0|0
  • Madonna süperdi. Diğerlerini henüz okumadım

0|0
    0|0
  • Aralarında yalnızca Kürk Mantolu Madonna'yı okudum, harika bir romandır.

0|0
    0|0
  • Kürk Mantolu Madonna güzeldir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bir gün : eh ( filmi de var ama okuduktan sora izle) kmmadonna: çok hoş özdemir asaf: Güzel diğerini bilmiom bakcam;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...