Adını hatırlayamadığınız filmler yıllar önce küçükken vs. izleyipte adını bilmediğiniz filmler _?

selamlar benimde adını hatırlayamadığım bir film var:filmde oynayan adam Chuck norris gibi bir adamda ama o değildi filmde takım elbiseli adamlar vardı güneş gözlüğüyle dolaşırdı gçzlük çıkkarıldığında gözleri simsiyahtı güya adamlar uzaylıydı ama tabi görüntüleri insandı.. adamlardan kan yerine beyaz bir sıvı akıyordu yere düştüğünde adamın kafasından beyaz bir sıvı akmıştı.. filmin bir sahnesinde çocuğun bunundan kan akıyordu çocuk kan revan içindeydi doktora gittilerinde doktor çocuğun burnunda yakut çıkarmıştı güya burnunu kanatan o yakuttu ya da yakuta benzer birşedi... filmin sonlarında filan uzaylılarla savaşıyorlada taşlarla sopalarla işde güya evin etrafında elektrik akımı vardı uzaylılar giremiyordu ve eve bir film kasedi geliyordu güya uzaylalır evin resinin (baba) kaçırıyorlardı ama adam yerindeydi hiç biryere gitmemilti tabi işte böyle biraz uzun ama...

0|0
11

En İyi Erkek Görüşü

• O filmi biliyorum, izledim ama ben de anımsamıyorum.

0|0
    0|0
    • değil mi chuch norris in filmlerine baktım tek tek ama hiçbiri değildi ona benzeyen bir adam dı

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Film degilde oynadigim bir oyun vardi. Itfaiyeci bir domuz vardi. Yanan evlerden diger domuzlari cikarip yangini sonduruyodun. Bide boyle arabayi suruyodun ama onlar bu eski cdlere yuklenen o oyunlardi. Simdi piyasada yoklar olsa yine oynarim:))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...