Amerika tarihi bu kadar kısa öz ve estetik anlatılabilir :D çok beğendim tarihsizler :D?

amerika tarihi bu kadar kısa öz ve estetik anlatılabilir :D çok beğendim tarihsizler :D yorum yapın lütfen http://www.youtube.com/watch?v=b3jW7oF1QVc

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• gayet güzel anlatmış çok hoşuma gitti

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok uzun ya şarkı olsaydı dinlerdim haha :D

0|0
    0|0
  • Yarın pc den girince izlerim :) merak ettim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Eger cok iyiyse bir sey, o sevilmez. America cok iyi ve ondan boyle diyorlar:) America'da dogdum, buyudum ve yasiyorum. America'nın tarihi yok ama bu onun suc degil. Turklerin tarih var ama kaybediyorlar, bu Turklerin sucu. Bunu Russia derse ya da Japan derse anlarim biraz ama Turkiye icin America'ya kotu demek cok comic:)

0|0
    0|0
    • kanki bu dünyada ya amerikalısın ya da diğeri. amerikalı olmak amerikada olmak demek değildir. bir zihniyettir. meksikada iranda afganistanda irlandada ingilterede türkiyede... vs. doğan biri amerikalı olabilir. amerika iyi bir şey mi? refah seviyesine bakıp daha derin ve manevi analizler yapamayan hödükler için belki. ama amerikalı olmak demek pragmatizmin devlet ve millette ideoloji haline gelmesidir. amerikanın iyi olmasını afganistanda öldürüp ırzına geçtiği kadına borçlu. vietnamda kauçuk için öldürdüğü bebeklere borçlu. inan hepsini yazmaya kalksam sığmaz buraya. yani sen amerikada rahat rahat kıçını sallayıp refah içinde yaşayabiliyosan ırakta içtiğiniz bebek kanlarına borçlusunuz. bunların hepsi onlara göre meşru zaten. mesela sen de amerikalısın.http://www.youtube.com/watch?v=dOstJMB_l9s

• kötülerde hiç bir zaman kazanmaz bu da başka bir gerçek. iyilerin kaybettiğine hiç şahit olmadım. tabi senin için kaybetmek ne demek az çok tahmin edebiliyorum

• Bu dunya icin kazanirlar:) Kotuler kazanir bu dunyada. Dogru mu? Hayir. Ama utopia degil burasi. Dunya.

• Osmanlidan gerisi hep karanlik ve rezalet

0|0
    0|0
  • bazı şeyleri fazla kucalamaman gerekir çocuk

0|0
    0|0
  • Bizim tarihimiz cok koklude noldu halifelik/saltanat geri geliyo

0|0
    0|0
    • köklü bir tarih önemli değil kanki :D senin tarihinde bir yunanlıya göre b. o. k. lu :D

Yükleniyor...