Cankan Grubu Geri Dönüyor?

Ünlü Cankan Grubu Tek Olarak (Fatih ABB) İle Geri Dönüyor. Sadece Slow Ve Arabesk Olan Şarkılardan Oluşan Albüm Müzik Dünyasın'da Şimdiden Merakla Bekleniyor. Cevaplarınızı Bekliyorum

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Piyasa isonun elinde, boşuna gelmesin onun devri çoktan kapandı

0|0
    0|0
    • İsmail YK 2 Düet Çıkardı. Erkam Aydar Ve Mustafa Arapoğlu İle Bunlar Slow Şarkılardır. Ve Çok Beğenilmiştir. İsmail YK Toplam 8 Klip Çekmiştir Ve İyi Bir Reklam Çalışması Yapıp Bunları Piyasa'ya Sürecektir. Bu Şarkılar Sadece Arabesk R&B Ve Slow Ağırlıklı Olacaktır. Eski İsmail YK Saygınlığını Kazanıp Tekrardan Daha Çok Kesimlere Hitap Edecektir. İsmail YK 23 Enstrüman Yeteneğini Kullanacaktır. Teşekkür Ederiz Cankan Forum Olarak.

• FATİH ABB NİN BÜTÜN ŞARKILARI DİĞER SANATÇILAR TARAFINDAN SESLENDİRİLMİŞTİR HAZIRMISIN VEFASIZ YARİM ŞİMDİ DİNLE NERDESİN SON DEFA BEBEGİM FATİH ABB ŞİİR ALBÜMÜ YAPSA GENE İSMAİL YK YI EZER GEÇER FATİH ABBNİN DÖNÜŞÜ MUHTEŞEM OLACAK

• İSO DEDİGİN ADAM KİMİN ŞARKILARI İLE PİYASA YAPTI Kİ USTASINI GEÇSİN ADAM ABİSİNİN SAYESİNDE VE FATİH ABB SAYESİNDE VAR

Kızlar Ne Diyor 1

• Yaranamadim yavrum yaranamadim.

0|0
    0|0
    • Biliyoruz , Alaycı Tavır Sergiliyorsunuz Biz CankanForum Olarak Teşekkür Ederiz Sizlere. Sizlerde Olmasanız Belkide Bu Kadar İyi Bir Albüm Yolda Olmayacaktı.

• Teşekkür Edip Özür Dileriz Efendim. Hatamızdan Dolayı Cankan Forum Olarak Affınızı Diliyoruz İyi Geceler.

• İyi geceler Estağfurullah:)

Erkekler Ne Diyor 3

• İSO YANİ KISACA FATİH ABB NİN İSMAİL YK'YI TEK OLARAK PİYASADA ADININ DUYULMASINDA ETKİN ROL ADAM FATİH ABB DİR NERDESİN ŞAMPUR ŞUPPUR SON DEFA NERDESİN BUNLARIN BESTEKARI FATİH ABB DİR DEGİL İSMAİL YK YURTSEVEN KARDEŞLER HEPSİ BİR OLSA FATİH ABB NİN ÜSTÜNE ÇIKAMAZ

0|0
    0|0
  • bir bitmediler anasını satayım...

0|0
    0|0
  • Dönmelerinin arkasında İsrail var ! Ülkemizde ki vatandaşlara ve müziğe soykırı amaçlı eylem bu !

0|0
    0|0
    • Merhaba Daftpunk1 ; Efendim Cankan Forum Olarak Biz Bu Yorumunuzu Şiddetle Kınıyoruz. Ülkemizde Bir Sürü Sanatçıyım Diye Gezinen Kişiler Vardır. Fatih ABB Cankan'ı Tek Başına Yürütecektir. Kendisi 7 Bin Beste 'ye Sahip Bir Çok Ünlü Sanatçıya'da Besteler Vermiştir. Kendisi Sadece Slow , R&B Arabesk Şarkılar'la Gelecektir. Teşekkürler

• Senin müzik zevkin slow arabesk olabilir zaten dikkat ettiysen müzik anlayışına bir laf etmedim ama CanKan müzik grubu benim müzik anlayışıma göre müzikten anlamayan insanlar size de teşekkürler.

• Cankan'dan Uzun Saçlı Malik Ayhan Anlamıyor Senin Türkiye'deki Sevdiğin Her Sanatcıyı beste veren kişidir fatih abb

Yükleniyor...