Gitar öğrenmek kaç ay alır?

Uzun süredir evimde akustik gitarım var fakat kursa gitmediğim için çalamıyorum, sadece süs gibi duruyor evde zavallım
Ellerim de küçük olduğu için bazıları çalamazsın diyorlar fakat ben gene de elimden geleceğine inanıyorum:P kaç ayda bir ses, tını alırım ya da kaç ayda bir akustik parçayı çalabilirim?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Akustik gitari bir kenara koy ve ucuz bir klasik gitarla calismalara basla. Calisma azmine ve kararliligina gore minumum 2 ayda cat pat sarki calmaya baslarsin

1|0
    0|0
  • 1 Ayda az çok çalarsın bir şeyler ama evde çok tekrar yapman lazım sadece kurs ile olmaz. Ellerin yara olabilir yani o derece :P

1|0
    0|0
  • kursa git bence. zaman kısmı senin performansına bakar birazda ne kadar hızlı öğrenirsen

1|0
    0|0
  • Alıcına bağlı sen ne kadar yetenekliysen o kadar çabuk olur ama tahminen en az 1 ay diyebilirim oda hergün doğru düzgün bir 3 4 saat alıştırma falan yapman lazım parmaklar falan alışıcak uçları sertleşicek uğraşırsan biraz böyle öğrenirsin o kadar zor bişey değil

1|0
    0|0
  • Yasin genc ogrenirsin bakalim

0|0
    0|0
  • 2 ayda kavrarsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kolay parçaları en geç 1 hafta içinde bile çalabilirsin. Akorları çalmak içinse parmaklarını alıştırmalı ve çok çalışmalısın başka türlü akıcı çalamazsın.

1|0
    0|0
  • 7 ay-1 yıl arası

1|0
    0|0
  • Alışırsın ben 2 ayda ogrendim

1|0
    0|0
Yükleniyor...