Aklinizdan cikmayan filmleri ve konularini kisaca soyler misiniz :)?

Arkadaslar acilen bana film onerir misinz. konularindan dalan bahsederseniz neyi sececegim konusunda ipucu olur. ve sizi en cok etkileyen yerleri falan. kisaca anlatirsaniz cok sevinirim. fantastik macera dram gizem gerilim bu tip filmlerden hoslaniyorum. mumkunse gerilm filmleri cokta korkunc olmasin ve icinde seytan 3 harfli gibi seyler olmasin. simdiden tesekkurler

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Masa 21 :İnsanların egolarının diğer bir insanın hayatını nasıl mahvedebileceğini anlatıyor. Hayat dersi verir nitelikte.
    bhaag milkha bhaag :Hırs ve azimle hayalimize ulaşabileceğimizi anlatıyor.
    My name is khan:Bu gerçek bir hikayeden uyarlanmış. müslümanların terörist olmadığını kanıtlamaya çalışan bir adamın hikayesi
    daha çok var aslında :)

0|0
    0|0
    • Yazabilirsin ilgimi cektiler ve acikcadi hic duymadgm filmler :)

• rica ederim :) izleyince yorumunu da paylaş. Hatta yazdığım bütün filmleri not al bence. Hepsi birbirinden harika.

Erkekler Ne Diyor 5

• *zindan adası - leonardo di caprio (sonunda "oha" diyorsunuz) psikolojik gerilim.

*stay 2005 - ewan mcgregor, ryan gosling, kate burton (filmin en ufak bir sahnesini kaçırsanız dahi filminden bir bok anlamazsınız. oha diyebileceğiniz bir film.) psikolojik gerilim

*american history x - edward norton (nazi almanyasını anlatan, siyahi insanlara işkence yapan bir adamın hapise girdikten sonra değişimini anlatan bir film.

*esaretin bedeli - klasikler arasında en öndedir. ama durağan bir gidişi var. film izlemeyi seviyorsan, beğenirsin.

*tabanca - jason statham. psikolojik bir film ama çok süper değil.

*köstebek - leonardo ve bir çok iyi oyuncu var. güzel bir film.

0|0
    0|0
    • Zindan adasinda cok korkunc sahneler var mi. ne gibi korku ogeleri var

• Anliyorumda korkunc ögelerden tirsiyorum iste :D

• yok diyorum, hala korkunç diyorsun. döverek izletirim normal şartlarda. önerdiğim herkes çok beğendi. ister izlersin, ister izlemezsin.

• Aşk doktoru = Kendisini karşı cinse kabul ettiremeyen ve bir türlü açılamayan insanlara yol gösteren bir aşk doktorunun hem işini yapmasını hemde ansızın aşık olmasını anlatıyo Will Smith oynuyo çok zevkli bir film,
    Yedi Yaşam = bir trafik kazası sonrası 7 kişinin hayatına sebep olan birinin yedi farklı yöntemle 7 kişinin hayatını değiştirmesini konu ediyo yine Will Smith bu da güzel bir fillm

0|0
    0|0
  • fight club o filmdeki felsefe hiç birşeyde yok

0|0
    0|0
    • Anlatr msin biraz

• bir adam var hayattan bezmiş hayatan bir gram zevk almayan sonra birisiyle tanışıyo ve o adam hayatını değiştiriyo ve aslında o tanıştığı adam kendi hayal gücü yani şizofreni film 2 saat anlayamazsın izlemelsin pişman olmazsın inan

• Nasıl asık olunur? izle konusunu sölemicem zaten filmin adındanda anlarsın ama fena :D

0|0
    0|0
  • Aklimdan cikmayan zombi filmleri :) karantinali felan boyle :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bak önereceğim filmi izle muhakkak. Önce kitabını okumuştum, çok etkileyiciydi sonra filmini izledim.
    The parfüme /bir katilin hikayesi

Pişman olmayacaksın.

0|0
    0|0
  • Prestij iyi bir film. konusu iki tane sihirbazın çekişmesini konu alıyor. sonunda gizemler çözülüyor. bence sürükleyici bir film ben hiç sıkılmadan izlemiştim. tavsiye ederim:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...