Tarih kitabi onerisi?

Tarih konulu kitaplar okumak istiyorum ama sirf kuru kuru tarih olmasin bir hikaye uzerinden anlatilsin ki daha kalici olsun istiyorum var mi oyle bildiginiz kitaplar

Güncellemeler:
Roman tarzi diyorum yanii

0|1
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• ''Dersim'' Adlı Bir Kitap Var Gezi Yazısı 1800'lerin Sonlarına Doğru Yazılmış İki Ermeni Arkadaşın Gezip Gördüklerini Kaleme Almış Aşırı Sürükleyici Bir Kitap İçinde Bahsedilen Olaylar Felen Hem Tarihten Ders Veriyor Hem'de İstenilen Hazzı Veriyor...

Aldım Okudum Çok Memnunum Taksim Beyoğlun'daki Büyük Bir Kitapçı Var Orada Mevcut...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

Kızlar Ne Diyor 5

• iskender pala nın mihmandar şah ve sultan efsane elif şafak seviyorsan ustam ve ben zaten bu ararlar safiye sultan nurbanu sultan hakkında bir sürü kitaplar var ama biraz sürükleyici istiyorsan iskender pala olabilir

0|0
    0|0
  • Tarih konulu derken , ne tarihi?

0|0
    0|0
    • Turk tarihi tercihim ama hitler doneminde almanya ingiltere vs onlari da anlatabilir

• Dönem romanlarını tavsiye edebilirim o zaman.

Türk olarak ;
      Mina Urgan -Bir Dinozorun Anıları.
      Gündüz Vassaf-Annem Belkıs.
      Kürşat Başar- Başucumda Müzik.

Dünya Edebiyatı olarak da hem keyif alabileceğin hemde bi'çok şey öğrenebileceğin ''Eine kurze weltgeschichte für junge leser'' Genç okurlar için dünya tarihi kitabını tavsiye ederim.

• Teşekkür ederim

• Bolşevik devrimi

0|0
    0|0
  • Nar ı aşk

0|0
    0|0
  • seyahatname

0|0
    0|0
Yükleniyor...