Korku filmi izlemek istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum ?

Korku filmi izlemek istiyorum ... bildiqiniz varsa önerebilirmisin .. üç harfliler marid . . . vs

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bnsiz fiilm izle kursağında klsın hıhh :(

• askım AaaaAA :( daha senle buluşamıyoruz adam akıllı film mi mesele oldu bitanem

• :)))))))))))))

Kızlar Ne Diyor 2

• dead of night (1945)the omensuspiriathe thingdead silenceuzar gider

• :) teşekkürler

• Doğmamış ; Gayet güzel bir film,neyin ne olacağını biraz kestirebilirsin ama çok güzeldir.Aynalar ; Bir çok ülkede psikolojik sorun yarattığı için yasaklanan bir film.Gerçekten en korktuğum film buydu,bir kaç gün etkisinden çıkamadım.Musallat 2 ; İnli cinli olduğundan dolayı biraz korkmuştum.Halka ; İyi düşünülmüş bir film ama pek korkutucu değil.Garez ; Immh.Sanırım,eeghhgff diye ses çıkarmaları falan,fevkalade.Karanlık Sular ; Pek korku sayılmaz ama iyi bi' film.Üç Harfliler Marid ; Pek korkutucu değil şunu söyleyim.Saçma geldi biraz...Tepenin Gözleri ; Kanlı canlı seversen izlemelisin,bazı yerleri iğrenç..Çizgi dizi korku istersen Another var.Sanırım en güzel korku filmi,başlarda sıkıcı gelicek ama son bölümleri anlaman için ilk bölümleri dikkatli izlemelisin.Anime dizisi :-)Merak ettiğin varsa sor %90'ını izledim. :-)

• üç harfliler marid hakkında ki sacma dediqin sey yasanmıs bi olaymıs :)

• Öncekileri Göster
    • Zevkler ve renkler tartışılmazmış yapıcak bir şey yok.

• :) aYnn

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden henüz cevap yok! İlk cevap veren erkek olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...