Piyano çalmayı öğrenmek istiyorum?

22 Yaşındayım. Üniversite öğrencisiyim. Bu son yılım. hep sosyal bişeyler yapmak istedim ama annem izin vermedi hiç. Bir çok yeteneğimi kullanamadım. Müziğe yeteneğim var mı yok mu bilmiyorum , Sadece bir ara şarkı sözü ya da şiir yazardım. Sorum şu: Bu yaştan sonra Piyano çalmayı öğrenebilir miyim? Ne kadar sürede ne kadar ilerleyebilirim? Ne gerekli?

0|0
17

En İyi Erkek Görüşü

• Bir keyboard alman gerekli kendine, onda sürekli pratik yapıcaksın. Piano dedin mi işin içine notasyon girer ve ezberlemen gerekli. Bunlar için ders almanı öneririm. Notayı çözdün mü zaten gerisi pratikle çok rahat gelir fakat bunun sonu yok. Sabırsız biriysen hiç başlama.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• İyi git öğren gardaş

1|0
    0|0
  • Yaşın önemli değil eğer kulağın ve biraz nota bilgin varsa çok ilerleyebilirsin. Biraz masraflı sadece. Başladıktan sonra bağımlı olursun. Müzik öyle bişeydir içine daldın mı boğulabilirsin :)

0|0
    0|0
  • Piyano veya enstürman öğrenebilirsin, seviligin destek olmuyor mu diycem ama muhtemelen bu asosyallikle sevgiln yok değil mi

0|0
    0|0
    • Hayır sevgilim var. Ama ondan destek istemiyorum. Hatta haberi bile olmasın.

• Piyona dedinizde aklıma komik bir video geldi bunu paylaşmak istdim :)))

https://www.youtube.com/watch?v=oUm-gC5nh9I

0|0
    0|0
  • piyano hocası mert capriano emrinize amade

2|0
    0|0
    • Öyle miii :)

• Sivaslı mısın?

• mesaj atsan olmaz mı burada her şeyi yazacağız galiba

Kızlar Ne Diyor 1

• Hiçbir şey için geç değil bacım sen öyle olduğunu düşünüyorsan takma kimseyi istediğini yap ^^

1|0
    0|0
    • Çok isterim inşallah yapabilirim :)

Yükleniyor...