En çok sevdiğiniz bir yazarın beğendiğiniz kitabının adını ve kısaca konusunu anlatabilirmisiniz?

Maksat yeni yeni kitaplar keşfetmek okumak bilgi alışverişinde bulunup ortak noktalarımızı bulmak

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Bir suru kitap vardir cok sevdigim kolayca kiyaslayamam ama
    Yakin zamanda okudugum bin muhtesem gunes (khaled hosseini) cok guzeldi.
    Cok esliligin hukum surdugu bir aile var kitap bu genc yasta evlendirilen iki kiz uzerinden anlatılıyor sonu nedense cok uzmustu beni

0|0
    0|0
    • Taliban rejimini anlatan yazarın muhteşem güneşten önce uçurtma avcısı vardı hayattaki en güzel en büyük dostluğu anlatıyordu ve insanı ağlatan kitaplardan biri aynı zamanda filmide var okuduğum kitap uçurtma avcısını tavsiye edebilirim

• Okudum onu cok aglamistim o kitaba ya muhtesemdi

• Şuanda okuduğum kitapta çok güzel ve gerçek bir hikaye YAZARI HENRI CHARRIERE KİTABIN ADI kelebek tavsiye ederim

Kızlar Ne Diyor 2

• dan brown en sevdiğim kitabı Melekler ve Şeytanlar

0|0
    0|0
    • Dan brown un kitaplarını hiç okumadım büyük eksiklik diyebilirsin ama o kadar çok kitap varki okumak istediğim sıra gelmedi dan brown a paylaşım için teşekkürler :)

• rica ederim mutlaka okumalısın şiddetle tavsiye ediyorum :)

• Şiddetle tavsiyeni dinliceemm :)

• Jojo moyes sevgilimden son mektup, sakat kalan zengin kariyeri olan bir adamla işe ihtiyaci olan bir kadinin bu adama bakmasiyla baslayan tutkulu heyecanli komik sonunda hungur hungur aglatan bir roman

0|0
    0|0
    • Güzelmiş bunu yazdığını okuyunca sabahattin elinin değirmen kitabınındaki değirmenci öyküsünü hatırladım teşekkür paylaşım için

Erkekler Ne Diyor 1

• Roman mı arıyorsun? Ben genelde teoloji ve felsefe hakkinda okuyorum pek roman okumam lakin.. dawkins`in nietzche'nin kitaplarini ayri bir severim.. eger varsa ilgin felsefe kitabi onerebilirim..

0|0
    0|0
    • Yok aramıyorum zaten yeterince okuyorum hani herkes bişiler paylaşırsa benim veya başkasının ilgisini çeken bişiler olabilir okumuş olur tavsiye ve paylaşım içün teşekkür ettim

• Rica ederim.. guzel dusunce.. ;)

• Eyvallah kardeşim :)

Yükleniyor...