Rakı ile ne tavsiye edersiniz: Rakı-soda olur mu?

merhabalar.

rakı ile pek aram yoktur ve bir arkadaşımla rakı içmeye karar verdik.

rakının yanında yoğurt iyi gidermiş diye biliyorum. ne tavsiye edersiniz? 2. kadehe su yerine soda koysak olur mu; ne olur?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Bu saatte rakı mı iceceksiniz? Rakının yanına yogurt gitmez, rakıdan once yaglı yogurt olabilir onunda tek nedeni rakı icerken migde doldukca rakının genize gitmesini (kusmayı) onlemek-geciktirmek icindir, haricinde, rakı masasında kesinlikle protein olmalı, et v.b yok ise, tam yaglı peynir, kavun, karpuz olabilir, mezesiz icilmez dense de en buyuk mezesi sohbettir, soda ile rakı icen ne gordum ne duydum, sade, su ile ya da şalgam ile icilebilir.

Not: Hava sıcak rakı sicak boyle icilmez deyip buz eklemeye kalkarsan anasonu-suyu parca parca dagıtırsın, rakıya ya direk buz eklemelisin ya da eklenecek su vs. soğuk olmalı.

Bknz: Rakı adabı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Eğer ilk kez içeceksen soda ile içme , leblebi , tahin helvası , haydari en kolayı .Yanında şalgam suyu iç en iyisi .. Ha birde yaş üzüm rakısı alın .

1|1
    0|0
  • rakiyla balik beyaz peynir kavun karpuz meyve tabagi iyi gider :) su yerine sodayi hic duymadim walla yahu..

0|0
    0|0
  • rakı v şalgam.

0|0
    0|0
  • olur üzerinde balık owwww

0|0
    0|0
  • Rakının yanında öyle boş boş mideye sonra iki leblebi yoğurt olmaz.Öncelik güzel bi mangal yada fırında et veya tavuk yapacaksın biraz salata.Karpuz zamanı geldi biraz beyaz peynir soğuk su buzda olabilir.Soda falan olmaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• patates suyu çok güzel gidiyo bak <3

0|0
    0|1
  • Bazıları soda ile içer ben su ile karıştırıyorum ve yanındaki şey farketmiyor pek.Soda da olur, su da; ya da şalgam suyu.

0|0
    0|0
  • soda değil su yoğurt değil peynir dostum..

0|0
    0|0
  • Rakının üzerine soda dökerim ben, yanında güzel gitmez.

0|0
    0|0
  • şalgam suyu

0|0
    0|0
Yükleniyor...