İngilizce öğrenme konusunda anlayamadığım bir şey var bir bakın hele gençler?

Biz Türkiyede nasıl yapıyoruz? kursa gidiyoruz gramer öğren, kelime ezberle , kuralları öğren vs. ama burdan bir Türk arkadaş kalkıp amerikaya ingiltereye gittiği zaman ona kmse grammar öğren demiyor, orda konuşarak öğreniyor. yani kursa gtmesek de burada yabancı bir arkadaş edinsek mesela her gün sadece ingilizce konuşsak kurstan daha faydalı olmaz mı? sonuçta pratik yaparak öğrenen kmse önce kuralları öğrenmiyor. sadece konuşarak çok iyi bir şekilde ingilizce öğreniyor adam

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Onların mecburiyeti var ekmek almak istese ing konuşmak zorunda ayrıca. Gideyim 4-5 ay ingilterede amerikada durayım dil öğreneyim diye bir şey yok kimse öğrenip gelmiyor en azından benim gördüklerim. Hatta türklerde 20 sene yurt dışında yaşayıp o ülkenin dilini öğrenmeyen var?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Amerikaya ingiltereye gidenler neyle konusuyo peki? Yine grammer lazim bende amerikaya gitmistim onun oncesinde grammer egitimi almistim 1 yil amerikada kaldin su anda cogu amerikan/ingilizden iyi ingilizce konusuyorum illa gitmek gerekmiyo ama ne kadar pratik yaparsan yap belli bir miktar grammer ogrenmek zorundasin yoksa pratigi bilmedigin kelimeler ve cumle kaliplariyla mi yapcan ¿

0|0
    0|0
    • konuşaraqk öğrenilebilir demek istiyorum. mesela 3 yaşındaki ingiliz çocuk grammar öğrenerek mi konuşmaya başlıyor? kulak aşinalığından dolayı konuşuyor

• Ne istersen onu yap ben oneride bulundum dil boyle ogrenilir ama sana kimse karisamaz senin nasil ogrencegin yine sana kalmis

• Bizdeki kurslar konuşmaya değil okuduğunu anlamaya dönük oluyor daha çok. Konuşabilmek için tabi ki dediğin daha mantıklı.

0|0
    0|0
  • Sadece kural degıl gramer egıtımı yazılı işlerde kullanıldıgı için gramer egitımı alıyorsun sozlü sınavlarda konuşman gerek benım egıtımım hep ıngılızceydi turkce konuşmak yasaktı derslerımızde insan kendi kendine de ıngılızce ogrenır kendını turkceye kapatırsa

0|0
    0|0
  • Aynen ya arkadaşlar bende bu sene ünüversite hazırlık okuycam öğrenemezmiyim 1 senede yurtdışı şart mı

0|0
    0|0
  • Bulabiliyorsan faydası daha fazla olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• git ingiltereye 2ayda bak bakalım nasıl ögreniyorsun

0|0
    0|0
  • Emin ol pratikle en guzel ogrenirsin. tabi yine evde de kitaplardan yardim alirsin. ama kurs la ogrenemezsin gerektigi gibi. ve ogrendiginide unutursun pratik yapmadin icin

0|0
    0|0
  • Konuşma dilini öğrenirsin, ama akademik İngilizceyi sadece konuşarak halledemezsin.

0|0
    0|0
  • Iste oyle bir imkan olmadigindan kursa gidiyoruz yoksa iyi olir

0|0
    0|0
Yükleniyor...