İZMİR denilince aklınıza ilk ne geliyor?

Benim güzel şehrim. İzmir denilince benim aklıma hemen boyoz geliyor :)

Güncellemeler:
Simite gevrek deriz biz...

Çekirdeğe çiğdem.

Kordon elektrik aleti değildir.

Kumru da kuş değildir bizim için.

Sen sigorta dersin...

Biz asfalya deriz.

Gidiyom geliyom deriz.

Domates dediğin, domat işte.

Evimiz isterse 800 metrekare olsun, balkonda otururuz. Hıdrellez filan gibi mazeretler uydurur, sabaha kadar sokaklarda içeriz. bir oturuşta 60’ar 80’er midye yeriz, istifno severiz, cibez’e bayılırız; gece 3-4 gibi boyoz’a dalmazsak, kan şekerimiz düşer

0|0
22|62

En İyi Kız Görüşü

• kumru, çiğdem :) tabi ki de boyoz ve haşlanmış yumurta :) ayrıca midye, kordonu, kıbrıs şehitliği, karşıyaka çarşısı:) sayayım mı daha hemşerim :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 62

• 1) Ege Üniversitesi

Hep Akdeniz ve Ege Üniversitelerinden birinde okumak istemiştim. Lisans olmadı. Yüksek lisans için de Akdeniz fazla pahalı. Ege'yi düşünüyorum kısmetse.

2) Kızları

İzmir'in kzları güzel derler, hem de Türkiye'nin en güzel kızları İzmir'den çıkarmış. Doğru mu bilmiyorum. Ama güzelliği zeka ve akıl olarak ele alıyorsa, doğrudur. İzmir'de eğitim düzeyinin üniversite dahi yüksek olduğunu duydum. Tabii, doğru mu, bunu da bilmiyorum.

1|0
    0|0
  • İzmirim bambaşkadır.. Kızların deniz gibi koktuğu, denizinde kız gibi koktuğu yerdir izmir.. İzmir "Aşk" tır..

1|0
    0|0
  • Bizde simite gevrek, çekirdeğe çiğdem deriz :) Askerde çiğdem dediğimde kimse bilmiyodu çok şaşırmıştım. Birde çamaşır suyuna klorak deriz, antalya civarı da hypo diyor.

1|0
    0|0
  • Atatürk <3

1|0
    0|0
  • izmirin Atatürkcü insanları gelir aklımaaaa
    cok severim izmirlilerii

2|0
    0|0
  • Ev arkadaşım aklıma geldi izmirli kendisi birde kordon geldi

2|0
    0|0
  • Kumru :)

2|0
    0|0
  • ilk geldiğimde gece kaybolduğumda beni kovalayan 10-15 tane köpek geliyor:)

2|0
    0|0
  • Boyoz.

2|0
    0|0
  • Kumru midyeee boyozzz alsancak ta sabahlamakkk seviyorum izmiri

1|0
    0|0
  • kızlar midye boyoz ve özgürlük

1|0
    0|0
  • kordon boyu - alsancak...

1|0
    0|0
  • Akp'nin alamadığı yer geliyor... ve hep gülüyorum :))) her seçim :D

2|0
    0|0
  • Deniz , Tatil , Kum ve Güneş İkilisi , Eğlenceli Arkadaşlıklar.

Ve Tabii Hayallerdeki Kızlar..

1|0
    0|0
  • kızlarını rahat oluşu aklıma geliyor :D

0|0
    0|0
  • her fırsatta bıkmadan usanmadan İzmir den, onun güzelliklerinden bahseden;bokunu çıkarana kadar da bu muhabbeti sürdüren izmirli üniversiteden arkadaşlarım geliyo aklıma

0|0
    0|0
  • İzmir diyınce kızları aklıma gelıyor ama sen kezbana benzedıgınden bugunden sonra gelmicek

0|0
    1|0
  • Valla gidene kdr benimde saydiklariniz geliodu aklima ama gecen hafta ordaydim butun fikrim degisti.. İzmir diyince pis denizi geliyor aklima guzel olmayan kizlari apaci cocuklari bakimsiz semtleri geliyor aklima maalsf

0|0
    0|0
  • Karsiyaka:) Karsiyakaliyim cunku:) Istanbul'u daha cok severim ama İzmir de cok guzel yer, severim.

0|0
    0|0
  • kım ne derse desın erkeklerın aklına ılk kızları gelır kanks

0|0
    0|0
  • Çekirdek nasıl çiğdeme dönüştü hep merak etmişimdir?

1|0
    0|0
  • çocukluğum geliyor narlıdere askeri lojmanları geliyor, ne güzel günlerdi ya :D

0|0
    0|0
  • Kızları :)

0|0
    0|0
  • Aklıma bazı şahıslardan başka birşey gelmiyor ^^
    Onların arasına Naz'da girdi

0|0
    0|0
  • İdeoloji uğruna kendi refahını düşünmeyecek derecede kör insanlar geliyor gözümün önüne

1|0
    1|0
  • Benimde memleketim ama orada yaşamıyoruz maalesef. İzmir deyince aklıma gelen özgürlük, sakinlik ve huzur geliyor.

0|0
    0|1
  • Ya bu izmirliler her seye farkli bir isim takiolarmis simide gevrek suya cigdem. felan diolarmis :D niyeee why reason?

0|0
    0|0
  • Geçecek 5 yılım geliyor :)

0|0
    0|0
  • güzel kızlar :)

0|0
    0|0
  • Saçları boyatmışız sıhhatler olsun :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    32

Kızlar Ne Diyor 21

• kumru ve boyoz. kordon kemeralti zeytin say say bitmez midyee :D bir oturusta 50 yemisligim var masallah bana :)

1|0
    0|0
  • Boyozuna bayilirim. Saat kulesine hayranim. Maviligi ve yesilligi buyuler. Ama İzmir denilince ilk gelen aklima o gunesin doygmasina yakin otusen minik sercelerin huzur veren sesi geliyor aklimaa ^^

1|0
    0|0
  • Gezmek icin izmirdeyim ailem ile. Var mi bir tavsiyeniz kesinlikle gez dediginiz. Kemeraltini gezdim, alsancak sahilde yurudum.

1|0
    0|0
  • ilk akla gelen izmirin atatürkçüleri , hayranım onlara ya :)) , sonra aklıma gelen de Tayyibin ''Gavur İzmir '' lafı ..

1|0
    0|0
  • Aydın bir şehir gelir aklıma

1|0
    0|0
  • Alaçatı <3

1|0
    0|0
  • gazi kadınlar :D

1|0
    0|0
  • kızları geliyo valla

1|0
    0|0
  • Domat, gevrek, boyoz, çiğdem, kordon ve kemeraltı çarşısı :)

1|0
    0|0
  • İzmir Milliyetçiliği cidden çok sıkıntı ve saçma...
    Tabii ki seviyorum, sayıyorum İzmir'i de 'Boyoz yemezsem ölürüm.' tarzı cümleler bana boş geliyor...
    Hatta son gittiğimde 'Çekirdek' diye bağırmak istedim hunharca...
    Bir de mis gibi şehrin orta yerine, Dünyanın en çirkin iki gökdelenini diken her kimse, Allah kahretsin onu...
    Midem bulandı bu ne çirkinlik dedim...
    Çok yazık...

0|0
    1|0
  • Boyoz geliyor aklıma.

2|0
    0|0
  • Bnmde direk boyoz geliyor:))<3

1|0
    0|0
  • Sıcaklık ve samimiyet. farklı konussalarda

1|0
    0|0
  • Sevgilim :D

1|0
    0|0
  • Oraya yerleşmek isteyişim gelio:(

0|0
    0|0
  • İzmir'li olmayan İzmir'li kızlar geliyor.

0|0
    0|0
  • Buna benzer bir soru daha önce de sorulmuştu ben de düzensizlik demiştim fikrim değişmedi hala öyle

0|0
    0|0
  • Sevgilim geliyor :)

0|0
    0|0
  • lise yıllarım, karşıyaka, eski büyük aşkım :(

0|0
    0|0
  • Deniz

0|0
    0|0
  • Karşıyaka ♡