"Bunu yapmak istiyorsan sayfa 7'ye git diyen kitaplar"?

Merhaba arkadaslar,
Hikayeyi anlattiktan sonra "şunu yapmak istiyorsaniz sayfa 6'ya.." Şeklinde devam eden kitaplar var. Bunlarin turleri nedir? Bir de... Geçen gün bir mağazada gördüm. Bu tür bir kitap gördüm. Cinsellik üzerineydi. Bara giden bir kizi anlatiyordu. Ve hatirladigim uzere Turk bir yazardi. Bilen duyan var mi? Simdiden tesekkur ederim^^

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• Valla bu şekilde bir 'şahane hatalar' adlı kitapları hatırlıyorum sanırım. Türden emin değilim.

1|0
    0|0
    • Oh my gosh! Tesekkur ederiiiim cok cok cok! Uyku uyuyamazdim, magazaya gidip bosuna yorulmaktan kurtardin beni gercekten tesekkurler, bu kitapti evet^^

• Hehe :) sevindim. Güzel kitaplardı ya sürüklüyor baya.. sanırım bütün kitaplarında bütün olası ihtimalleri okudum o. O sana iyi okumalar o zaman :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Şahane Hatalar - Bira ve Kadın
    yazarıda Shawn Harris

1|0
    0|0
  • Sayfa 7 ye git der ordan 15e ordan 50 ordan 100 derken kitap biter. Merak edip oku diye yapıyolar. Amerikanın oyunu bunlar.

0|0
    0|0
    • Ve sanirim basardilar. Gercekten merak ettim, bir de ismini bulabilseydim. Cunku o magazada kalmayabilir. Bir kez okumustum boyle bir kitap gercekten cok eglenceli

• o kitaba ulaşmak istiyorsan bana gel (sayfa 3), yok dersen sahafçıya uğra ( sayfa 5)

0|0
    0|0
  • kiatabı duydum sadece görmedim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Şahane Hatalar, tüm seriyi okudum, yazarların yaratıcılığına sağlık ne diyim güzel iş çıkartmışlar :D :D

1|0
    0|0
    • Cok cok tesekkur ederim^^ en kisa surede alacagim ben de. Heyecanlandim bak simdi:3 guzel miydi?

• Ayy aşşırı meraktan olmesem iyi:3 fikirlerini paylastigin icin cok tesekkurler:*

• bşi değil :3

Yükleniyor...