Ağlatacak film istiyorum?

arkadaşlar ağlamaktan gözlerimin şişeceği romantik film önerisi olan var mı?
dipnot: kızlar başrol yakışıklı olursa sevinirim ;) birde birde eski zamanları anlatan filmleri pek sevmem ama mükemmel film kesinlikle izle denirse başka

0|0
13|43

En İyi Kız Görüşü

• Yesil yol. Izlerken aglamistim ama aradigin film mi bilemem

0|0
    0|0
    • burada belirli standartlar koysamda hertürlü film önerisine açığım teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 43

Kızlar Ne Diyor 12

• 0|0
    0|0
  • bir küçük eylül meselesi, direk aç ve izle

0|0
    0|0
  • Fanaa izlemelisin bence. Hint filmi. Bu güne kadar beni en çok ağlatan aşk filmlerinden biri oldu. Kısacası harikaydı. ^^

0|0
    0|0
  • Ghajini ağlarken bayılıcaktım :( zaten başrol oyuncusu da yakışıklı aamir khan :) kıza bir bakışı var filmde öl öl eri eri dur :)

0|0
    0|0
    • aamir khan yakışıklı olmamasına rağmen etkileyici olan nadir insanlardandır benim için :) ve ghajini en sevdiğim filmidir :) cidden acayip ağlatır :(

• Titanik :)

0|0
    0|0
  • "Sadece Sen" bugün izledim, acıklıydı az daha sıksam ağlayabilirdim. Ama bu güne kadar ağladığım tek film "Ghajini" oldu Hint filmidir ama kesinlikle harikadır

0|0
    0|0
    • az daha sıksam mı? pekte iyi bir ön izlenim olmadı film hakkında yinede not aldım :) vee ghajini benim cidden ağladığım filmlerdendir böyle gözlerimin dolması değil bayağı bayağı ağlamıştım :)

• ve teşekkür ederim öneri için :)

• her cocuk özeldir
    hint filmi

0|0
    0|0
  • Aşk kırmızı

0|0
    0|0
  • The Vow

0|0
    0|0
  • evım sensın tek agladıgım fılm

0|0
    0|0
    • onun konusu orijinal olmadığı için izlemiyorum çok öneriliyor ama bir nevi orijinaline saygı benimki yinede teşekkürler :)

• bılıyorum ama cok duygusal guzel bır fılm

• doğrudur türkçe olduğu için, bizim insanımızı baz aldığı için ve daha yeni teknolojilerle çekildiği için daha fazla etkilemiştir :) ama A Moment To Remember benim için efsaneydi (izlediğimde evim sensin çekilmiyordu bile) o yüzden evim sensini izleyebileceğimi sanmıyorum ama diyorum ya etkileyicidir eminim

• Göçebe, cennetin 3 adım üstünde bir bak derim

0|0
    0|0
  • Kendime İyi Bak kesinlikle izlemelisin :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...