Ağlatacak film istiyorum?

arkadaşlar ağlamaktan gözlerimin şişeceği romantik film önerisi olan var mı?
dipnot: kızlar başrol yakışıklı olursa sevinirim ;) birde birde eski zamanları anlatan filmleri pek sevmem ama mükemmel film kesinlikle izle denirse başka

0|0
1343

En İyi Kız Görüşü

• Yesil yol. Izlerken aglamistim ama aradigin film mi bilemem

0|0
    0|0
    • burada belirli standartlar koysamda hertürlü film önerisine açığım teşekkür ederim :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 43

• 50 ilk öpücük'ü izle kesinlikle adam sandler oynuyor. Yeri geldiğinde ufak tebessüm ettirirken yeri geldiğinde ağlatır harikadır.

0|0
    0|0
  • Göz yaşlarım sel oldu aktı

http://www.youtube.com/watch?v=YcXH_EB6Mw8

0|1
    0|0
  • Sil baştan forrest gump titanik özellikle forrest gump ve sil baştan filmini izleyip ağlamassan bileğimi keserim:)

0|0
    0|0
  • beni unutma Robert pattinson diye yazılıyor galiba :D yerinde güldürür yerinde sümkürterek ağlatır ben ağladım yani sizi bilemem

0|0
    0|0
  • legends of the fall

memlekete ne zaman gitsem anam yalvarır:"yavruuuum hani şu yakuşuklu oğlannan güzel gızın filmi vardı ya onu açalaaaaa"

0|0
    0|0
  • atın intikamı

0|1
    0|0
    • farklı bir ismi var not aldım teşekkürler :)

• hım film önerisi istediğime göre bütün yazılanları ciddiye alıyorum. tabi film önerisi istenen yerde dikkat çekmeye çalışanların olabileceğini hiç hesaba katmamıştım çok çok googleda yazıp 1dkikamı boşa harcayacaktım karma yani s. çmadın

• ciddi bir insansın haa sözler taramalı tüfenk gibi

• behzat ç Ankara yanıyor

0|0
    0|0
  • Issız Adam sanırım sorunuzun cevabı olur

0|0
    0|0
    • bir zamanlar bayağı ses getirmesine rağmen bir türlü izleyemediğim film hatırlattığınız için teşekkürler :)

• hatırlamada kalmasın o zaman. izleyiniz.

• Ghanji izlemediysen izle tam istedigin tarzda bir film olmasada harbi baya güzel film hatta ilk bunu izle :)

0|0
    0|0
  • umut filmi

1|0
    0|0
  • Mesajınız var Meg Ryan oynuyor gerçi şimdi çok yaşlandı. 50 ilk öpücük biraz romantil komedi. Melekler şehri yine benim aşkım oynuyor , Aşk doktoru , Joe black bak bunu ızle cok beyenirsin

0|0
    0|0
    • öneriler için teşekkürler kesinlikle not aldım :)

• The notebook, kız arkadaşım, boş ev , gün dogmadan önce, bir küçük eylül meselesi , göl evi, gün batmadan yeter mi?

• yeterli galiba :) tekrar teşekkürler :)

• Ps i love you
    Kadın kıymetini bilmediği aşkını kaybediyor. Ama aslında mükemmel biri olduğunu öldükten sonra anlıyor. Adam öleceğini öğrenince...
    Hüngür hüngür ağlamazsan yanıma gel!

0|0
    0|0
  • Sezercik yavrum benim :))) ERLER FİLM ağlatır.

0|0
    0|0
  • Not defteri.

0|0
    0|0
  • Das boat, alman yapımı adından da anlaşıldığı gibi... ağlatmaz ama güzel bir film. izlemediysen izle derim.

0|0
    0|0
  • Turk filmi ah mujgan ah
    Yabanci sil baştan
    Turk filmi aglatir
    Yabanci aglatabilir ama kesin bir kac gun etkisinde birakir

0|0
    0|0
  • çocuk büyütme rehberi sonu acayip hüzünlü

0|0
    0|0
  • haçhiko , not defteri , hırçın sevgilim duygu yüklü filmlerdir.

0|0
    0|0
  • umudunu kaybet will smith başrol dram var ama romantik değil

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    23

Kızlar Ne Diyor 12

• 0|0
    0|0
  • Ghajini ağlarken bayılıcaktım :( zaten başrol oyuncusu da yakışıklı aamir khan :) kıza bir bakışı var filmde öl öl eri eri dur :)

0|0
    0|0
    • aamir khan yakışıklı olmamasına rağmen etkileyici olan nadir insanlardandır benim için :) ve ghajini en sevdiğim filmidir :) cidden acayip ağlatır :(

• Fanaa izlemelisin bence. Hint filmi. Bu güne kadar beni en çok ağlatan aşk filmlerinden biri oldu. Kısacası harikaydı. ^^

0|0
    0|0
  • bir küçük eylül meselesi, direk aç ve izle

0|0
    0|0
  • "Sadece Sen" bugün izledim, acıklıydı az daha sıksam ağlayabilirdim. Ama bu güne kadar ağladığım tek film "Ghajini" oldu Hint filmidir ama kesinlikle harikadır

0|0
    0|0
    • az daha sıksam mı? pekte iyi bir ön izlenim olmadı film hakkında yinede not aldım :) vee ghajini benim cidden ağladığım filmlerdendir böyle gözlerimin dolması değil bayağı bayağı ağlamıştım :)

• ve teşekkür ederim öneri için :)

• Titanik :)

0|0
    0|0
  • Aşk kırmızı

0|0
    0|0
  • her cocuk özeldir
    hint filmi

0|0
    0|0
  • The Vow

0|0
    0|0
  • evım sensın tek agladıgım fılm

0|0
    0|0
    • onun konusu orijinal olmadığı için izlemiyorum çok öneriliyor ama bir nevi orijinaline saygı benimki yinede teşekkürler :)

• bılıyorum ama cok duygusal guzel bır fılm

• doğrudur türkçe olduğu için, bizim insanımızı baz aldığı için ve daha yeni teknolojilerle çekildiği için daha fazla etkilemiştir :) ama A Moment To Remember benim için efsaneydi (izlediğimde evim sensin çekilmiyordu bile) o yüzden evim sensini izleyebileceğimi sanmıyorum ama diyorum ya etkileyicidir eminim

• Göçebe, cennetin 3 adım üstünde bir bak derim

0|0
    0|0
  • Kendime İyi Bak kesinlikle izlemelisin :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...