Devlet sanatçısı ünvanına kimler layık sizce?

Sanatçılarımıza bir zamanlar devlet sanatçısı ünvanı verilecekti ve ciddi tartışmalar olmuştu, sizce bu ünvana kimler layık?

Güncellemeler:
ses veya sinema sanatçısı farketmez, gönlünüzdeki kişiyi yazabilirisiniz

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• aristokrasi özentiliği. hiçkimsenin olmasına gerek yok. sir, dame falan ilan edemiyor ya.. dövlet sanatçısı uyduruğunu iliştiriyorlar. gereksiz olduğunu düşündüğüm için isim de veremeyeceğim.

0|0
    0|0
  • o ne ya oldu olcak kpss ye girsinler en yüksek yapana ünvan verilsin

0|0
    0|0
  • sertab tarkan ses sanatcısı mı ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• yurtdışında başarı kazanmış ödül kazanmış olanlar bence. Misal sertap erener, nuri bilge ceylan gibi.

0|0
    0|0
  • Sanata ve sanatciya bakis acisi degismedikten sonra devlet odul verse ne olacakki.Kime ne odulu verdikleri onemli degil onemli olan sanat ve sanatcinin degerinin bilinmesi

0|0
    0|0
  • kadir inanır türkan şoray şener şen kartal tibet orhan gencebay ilk aklıma gelenler

0|0
    0|0
  • bu kavram ters geliyor diğerleri ne o zaman demeden alamıyorum kendimi

0|0
    0|0
  • müslüm ferdi orhan üçlüsüne.

0|0
    0|0
  • bence saçma bir olay

0|0
    0|0
  • Bakanlardan birisi sevgilisi şarkıcı hanıma verilmesini sağlayınca tabi ki tartışma olur.

Kimseye verilmesin. Üç-beşine ünvan vereceğine hepsine sahip çıksın daha iyi.

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum bu ünvana haiz mi ama Haluk Bilginer ve Müjdat Gezen. Sn. Gezen'in bu ünvanı var sanırım. Benim bildiğim Ferhan Şensoy'un da vardı.

0|0
    0|0
  • Mikael Stanne reyize versinler bu ünvanı

0|0
    0|0
Yükleniyor...