Sadece merak ettiğiniz ya da ilginizi çektiği için öğrenmek istediğiniz bir dil var mı? Neden ilginizi çekiyor?

Kariyer, okul hayatı, sınavlar, kıdem tazminatı, iş imkanları vs vs vs için "DEĞİL".
Sadece ilginizi çektiği için, merak ettiğiniz konuşmak istediğiniz için öğrenmek istediğiniz bir dil var mı? Herhangi bir dil... Ölü bir dil bile olabilir ya da çok az insan tarafından konuşulan bir dil de olabilir.
Hangi dili kendiniz istediğiniz için öğrenmek istiyorsunuz? Ve neden öğrenmek istiyorsunuz bu dilin, kültürün hangi özelliği sizi çekiyor?

0|0
11|10

En İyi Kız Görüşü

• Çince.

Eski yazıtları, tarihi dokularındaki ifadeleri
    Ayrıca aksanı ve alfabesi, dikkatimi cezbediyor..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• ispanyolca

1|0
    0|0
  • İngilizceyi ana dilim gibi konuşmak istemenin haricinde Rusçayı isterdim..

Sebebi; bi' çok rus arkadaşımız yolda kayboluyor gelip adres sorduklarında yardımcı olamayınca 3 gün gözüme uyku girmiyor..

0|0
    0|0
  • Greek. Philosophy seviyorum ve onlarin kitaplarini onlarin dilinde okumak isterim ayrica cok degisik ve guzel bence.

0|0
    0|0
  • Almanca rusca hem kizlar icin ;) hem hosuma giden diller hem de nasipse goz doktoru olcam antalya gibi bir yerde yasiyom nufus 2milyon yillik gelen turist 10 milyon hal boyle olunca dil hosuna gitsede gitmesede sart

0|0
    0|0
  • Japonca ve İngilizce

0|0
    0|0
  • japonca olabilir... egzotik otantik

0|0
    0|0
  • Fransızca, kulağıma çok hoş geliyor.

0|0
    0|0
  • rus sevgilim rusça öğretiyor...

0|0
    0|0
  • Rusça öğrenmek istiyorum sebebi malum :)

0|0
    0|0
  • Arapca
    Duygulu genis bir dil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• italyancayı sırf ilgimi çektiği için öğrenmeye başlamıştım. 1 yıl oldu, devam ediyorum hala. şimdi japoncaya başladım. zor ama öğrenmek istiyorum. aslında benim ilgimi çekmeyen bir dil yok. bir ara rusçayla da ilgilendim ama zor geldi bıraktım :)

1|0
    0|0
  • Japonca.. Animeleri anlayabilmek istediğim için ^^

1|0
    0|0
  • Rusçayı öğrenmek isterdim, aksanı güzel geliyor

1|0
    0|0
  • Hırvatça, sırpça.. Öğrenmek isterdim açıkçası

1|0
    0|0
  • Fransızca

0|0
    0|0
  • yunanca

0|0
    0|0
  • İtalyanca, çok kibar bir dil bence böyle konuştukça konuşasım geliyor. Sadece "derdimi anlatabilecek kadar" konuşabilsem bile :D

0|0
    0|0
  • bulgarca hep ilgi duymuşumdur

0|0
    0|0
  • Korece öğrenmek istiyorum insanlarını sevdiğim için ve şarkıları/dizi, filmleri hoşuma gittiği için ilgimi çekiyor.

0|0
    0|0
  • fransızca çok kibar çünkü

0|0
    0|0
Yükleniyor...