Ayda kaç kitap okuyorsunuz? herkes yazsın lütfen?

arkadaşlar ayda kaç kitap okuyorsunuz. kitap dışında düzenli takip ettiğiniz dergi gazete mecmua vs. var mı?

0|0
11|1

En İyi Kız Görüşü

• 3 kitap oldu:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Max. 2.

0|0
    0|0
  • Ortalama 5

0|1
    0|0
    • beş altı okuyup bu siteye mi giriyon asdasdsafs. ya yiyon beni ya da boş vampir macera vs okuyon. düşünce okumadığın kesin

• Sen soru sordun ben de cevapladım. İnanmak zorunda değilsin. Günümü kitaplarla dolduran, neredeyse paramın çoğunu kitaplara harcayan biriyim. Ama tüm bunlara rağmen bana bunları söylebiliyorsan yine de bişey demem. Nasılsa beni tanımıyorsun :)

• 3-4 adet bazen 2 ye düşüyor

0|0
    0|0
  • Çok kasarsam 2 okuyorum ama kasmaya gerek yok o yüzden 1 :D

0|0
    0|0
  • VALLA BEN DÜNYADA TOPLAM 10 KİTAP OKUDUM AMA DAHA AYA GİTMEDİĞİM İÇİN KAÇ TANE OKUYACAĞIMI BİLEMEM :)

0|0
    0|0
  • SIFIR

0|0
    0|0
  • Ağustos ayının düşünürsek ikincisi bitiyr

0|0
    0|0
  • hepsi en fazla bir hafta sürse 4 :D

0|0
    0|0
  • 5-6'ya kadar çıkabiliyor çok uzun kitaplar okumazsam

0|0
    0|0
    • beş altı okuyup bu siteye mi giriyon asdasdsafs. ya yiyon beni ya da boş vampir macera vs okuyon. düşünce okumadığın kesin

• Hiç sanmıyorum kanka ^-^ Boş beleş saçma kitaplarla ilgilenmiyorum genelde. Ve emin ol o kadar kitap okumak için tüm gün kitap okumak gerekmiyor. Ayrıca hızlı okuyayım derken sonunu okumamışsın galiba. "Çok uzun kitaplar okumazsam" yazıyor. Hadi kolay gelsin ^-^

• Ortalama 0.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bu ay , kavgam , cengizhan ve göğü Delen adam i okudum , gazete olarak haberturk internetten de mynet i takip ediyorum

0|0
    0|0
    • göğü delen adam harika bir kitap ya. yemnediyorum modernizmi bu kadar öz eleştiren bişey olamaz

• Bencede cok guzel bir kitap ve kisisel gelisim kitaplari arasinda yer almasi ayrica hosuma gitti

Yükleniyor...