14 yaşındaki kardeşim yazar olabilir mi sizce?

Erkek kardeşim henüz 14 yaşında ve bir kitap yazdığını söyledi. Hala bitmediği için okutmuyor ama uzun cümlelerle dolu bir kitap olduğunu söyledi. Sizce başarılı bir yazar olabilir mi ve 250 sözcüklü cümlelerden sizce zevk alınabilir mi?

• EVET
    0% (0)27% (3)17% (3)Oy Ver
  • HAYIR
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • ONA BAĞLI
    100% (7)73% (8)83% (15)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
BİDE BİR ROMANIN ORTALAMA KAÇ SAYFA OLMASI GEREKİR SİZCE?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Küçükken gelişirse olabilir... ;)

***Yüzbaşı***

1|0
    0|0
  • İnşallah ergence bir kitap değildir

1|0
    0|0
    • KESİNLİKLE DEĞİL. İSTERSEN KONUSUNDAN BİR PARÇA SÖYLEYEBİLİRİM

• OSMANLI DÖNEMİNDEKİ BİR AİLENİN BAŞINA GELEN KÖTÜ OLAYLARI ANLATAN ÇOK MET ETTİĞİ BİR KİTAP. İLK BAŞLARDA KISA CÜMLELERLE OKUYUCUYU İÇERİSİNE HAPSEDİYOR, SONRADAN UZUN UZUN CÜMLELERLE DAHA DA HOŞ BİR TAD BIRAKIYOR OKUYUCUNUN AĞZINA.

• konusu güzele benziyor.

• Ona bağlı. Ama genelde cümleler ilgiyi sürdürecek kadar kısa, konuyu kapsayacak kadar uzun olur. Kısa bir cümle tek kelimede milyonlarca kelimeyi barındırabilir. Genelde büyük olan şeyler sadedir ve kısa cümleler de sadelik içindedir. Sade olmayıp harika olan yazılar nadirdir.

0|0
    0|0
    • İSTER İSTEMEZ KONUSUNU ANLATMAYA BAŞLADIĞI AN 10 KELİMEYLE BAŞLAYAN CÜMLESİ BİR ANDA 150- 200 SÖZCÜĞE ÇIKIVERİYOR :)

• İşte o 'ister istemez' kısmını çıkarmak için insanın ruhunu beslemesi gerekiyor :) İnançlarındaki kesinlik ve gerçeklik bunu etkiler

• evete tıkladım yanlışlıkla cevap biraz ona bağlı. 3. seçenek diyorum yani, bugün derste gördüm, uzun cümle yazan insanların dil IQ sevisesi yüksek olurmuş, ama diğer IQ lar da gerekli düzgün bir kitap için :).
    Bence türklerin ilgi alanı bir konu bulursa neden olmasın :)

0|0
    0|0
    • AİLE VE FATİH SULTAN MEHMETE DUYULAN HAYRANLIK DESEM?

• Katılmaktan başka bir kelime kiyafetsiz kalıyor bu cümlenize :)

• Teşekkürler ben bu şekilde düşünüyorum :) üzerine çok yazılmış ve gerçek bir olaydan bahsediyosan ya ezber bozan bir şekilde anlatman, ve bunu çoğu kişinin haklı bulması, veyahut bilinenin ötesine geçmesi gerekli :) yoksa her kitapta yazıyo nasıl büyüdü yetişti vb...

• Yazmak yetenek isi hangi turde yaziyor?

1|0
    0|0
    • ROMAN YAZIYOR ama kompozisyon şeklindeki deneme yazıları da gayet güzel.

• Okumak lazim ama yaziyorsa. sonuna kadar destek lazimki basarili olsun insallah gonlunce olur

• Olabilir neden olmasın

0|0
    0|0
  • gönlünden geliyosa olur neden olmasın

0|0
    0|0
  • Kitap okusun bol bol

0|0
    0|0
    • KOMPOZİSYON YAZMAKLA BAŞLADI EDEBİYATA OLAN İLGİSİ. ZATEN ÖĞRETMENİ DE HEP ONUN ÇOK İYİ BİR YAZAR OLABİLECEĞİNİ SÖYLERDİ.

• allah yolunu açık etsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• belki yeteneği vardır gerçekten.. kim bilebilir..

0|0
    0|0
  • uzun cümleler okuyucu yorar

0|0
    0|0
    • KATILIYORUM LAKİN KARDEŞİM BUNU BİLDİĞİ İÇİN CÜMLESİNİ ALAKASIZ ŞEYLERLE DONATMAK YERİNE KELİME OYUNLARI VE OKUYUCUNUN GÜLÜMSEYECEĞİ KELİMELERLE DONATMAYI TERCİH ETMİŞ

• neden olmasın

0|0
    0|0
  • denemesine değer :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...