Nikah'ta takı olurmu neler takılır?

Ya bu konularda hicbir bilgim yok. Simdi benim yakinda nikahim var, 1 yil sonrada dügün olcak (bazi sebeplerden dolayi busekilde olmasi gerek). Ama dügüne kadar nisanlı gibi olcaz yine yani degisen bisey olmicak neyse...
Nisanlim simdi nikahta ne istedigimi soruyor ve ben söylicegimi bilemiyorum, ne takilirki? Kendi takicak bide annesi babasi takicak ama ne istenirki yani sonucta dügündede takı olcak? Bu islerden hic anlamıyorum nikahta ne takılır mesala size ne takıldı? ya da normalde nikahta takı olmazmı onu bile bilmiyorum...

Kategori "kültür"ü icerdigi icin buraya yaziyorum...

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Benim abim evlendi işte 2 sene önce, şu şekil olmuştu. Kız tarafıda bizde Nevşehirliyiz ama Kocaeli'de uzun süre kalmıştık orada oturuyorduk. Baya tanıdık vardı. Nikahı Kocaeli'de yaptık. Orada ki tanıdıklar eş dost, orda taktı takacaklarını paradır altındır vs. vs.. Düğünde Nevşehirde oldu işte orada da akrabalar, Nevşehirde ki eş dost :D O şekil yani..

0|0
    0|0
    • himm anladim, ama bizde busekil olmicakki yani nikahta olanlar dügünümüzdede olcak. Zaten gelenlerden bisey takmalarini beklemiyorum ama nikah öncesi nisanlim beni kuyumcuya götürcek iste annesi babasi falan. Ne isticegimi bilmiyorum nisanlim 3 kalin bileziklerden düsünmüs ama "azmi" "fazlami" bilemiyorumki yani uygun olani nedir :D

• himm sonra dügünde ayri taktiniz yine öylemi?

• Yok ya sadece düğünde. Nikahta değil. O Bilezikte senin için olan 3 nikahta 3 düğünde olabilir emin değilim bir sor istersen

Erkekler Ne Diyor 2

• çeyrek

0|0
    0|0
    • nisanlim bilezik düsünmüs?

• olur tabi nikahtakiler takarlardamat ise nikahtan sonra takar :D :D :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...