Erotik roman önerirmisiniz?

Okuyacak kitabım kalmadi kitapliktakileri en az ikişer kere okudum var mı boyle heyecanli gecen onericeginiz romanlar?

Güncellemeler:
50 tonlariArzulanan Kadın
Günaha Davet
Sana Bağlandım
Sana Soyundum
Sende Kendimi Buldum
Yatağımdaki Yabancı bunlari okudum

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Anais Nin'in kitaplarını okuyabilirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Xperim 4 olmadığı için paylaşamadım buraya yazıyorum acil yardım !! Arkadaşlar 18 yaşındayım ve hayatım boyunca sadece 4 kere mastürbasyon yaptım. Evimizde titreşimli bir masaj aleti var ve oldukça işimi görüyor. Ancak ben mastürbasyona başladıktan 10 saniye kadar sonra orgazm oluyorum ve bu en fazla 3-4 saniye sürüyor. Sonra canım acımaya başlıyor bende mastürbasyona devam edemiyorum acaba doğal mıdır? Ha bide daha sonra karın ağrısı başlıyor bu bir sorun olabilir mi?

0|0
    1|0
    • Dedigin gibi mast yapmiyomussun klitoris orgazmi oluyosun orasida cok hassastir binlerce sinir ucu vardir makinayi kullandigindan sorun bence makina asiri derece titresim gonderir sende hemen orgazm oluyosun karin agrisida normalvabartilcak bisi yok sadece bir sure manuel (elle) takilmalisin :)

• Klitoris orgazmı değilde mastürbasyondan dolayı orgazm olmak istiyorum be bu dakikalarca sürsün istiyorum nasılll

• Oncelikle vibratoru birakman lazim mast. hizli ve sert yapmamalisin hafif ve yavas. Ortalama gunluk yap dicemde karaciger sorun yaratabilir yaglanma olur sivilce sorunu yasiyabilirsin o yuzden 1 2 gunde bir yap 10 15 gun arasi sureler uzucaktir emin ol agrilar ve kasilmalarda azalcaktir eger ayni sekilde devam ediyosa jinekologa gorunebilirsin

• aşkı memnu :D

0|0
    0|0
  • Grinin Elli tonu

0|0
    0|0
  • grinin elli tonu. ben boyle birsey gormedim..

0|0
    0|0
  • 100 fırça darbesi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...