Fazla asosyalim, çabuk sıkılıyorum?

Birine güvenmek istiyorum sonra kendimi geri çekiyorum. hep bir tereddüt oluyor içimde. bu durumda olan var mı

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• Zamanında çok yalniş insanlarla yüz göz olduğun için güven sıkıntısı duyuyor olabilirsin Herşey'den cok cabuk sıkılan bir insan ya hiperaktifdir ya da olgunlaşmamiştir veya ne istediğini bilmiyordur düzgün insanlarla karşilaşman dileğiyle

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• boşver gitsin ya kime güveneceksin bu devirde ya kendine bile güvenemiyor insan işte okulu bitir diyorlar hep bana ama okul bitsin zaten ben bastonla evlenirim..

0|0
    0|0
    • :D benim hayalim yurt dışı :D

• ben ezmesemde o kendini kötü hissedecek bu da acı gerçekler hani erkek okumuş kız evde olursa neyse ama ben uzmanlığa yükselcem diyelim o normal... kültür bile farklı olur

• doğru söylüyorsun kardeşim kültür farklı oluyor.. ben okulu o sebeplen bırakamıyorum yoksa bana da kültürsüz diyecekler..

• Güvenmek gibisi var mı bea

0|0
    0|0
  • Ortama karış

0|0
    0|0
  • güvenmek için
    karsında ki bireyin güven vermesi lazım sana

0|0
    0|0
  • sıkıntı, ne arkadaşlık ne esvgili ne cinsellik herşeye mani oluyor kesin, özelden yazdım

0|0
    0|0
  • Birine güvenmekten kasıt?

0|0
    0|0
    • derdimi paylaşamıyorum kolay kolay konuşamıyorum

• Ufak sorunlarından bahset karşındaki açıldıkça sende açılırsın. Daha yeni arkadaşken de her şeyini anlatma zamanla

• gercekten aradıgın insanı bulamadıgın içindir bul o güven zaten kendiliginden oluşur zaten...

0|0
    0|0
  • insanlara güvenmesini öğren ama herkese değil

0|0
    0|0
  • Sorunun kaynagi sende sorunun kaynagini cozersen butun guven sorunlari çözülür

0|0
    0|0
    • ama en yakın arkadaşım iftira attı ben merhametliyim kızamıyorum hala benimle konuşmaya yer arıyor, git diyemiyorum.

• sanalsın bana gerçek hayat lazım

• Bu ne yani şimdi ben nefes almiyormuyum yemek yiyip su icemiyormuyum ya da sevemiyormuyum telefon acmadan akrabanla sesli olarak nasil gorusebiliyorsun

• yok hayır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...