Arkadaşlar bu sene ygs lys ye giricem, nasıl bir plan yapayım sizce?

yani soru net, kaç saat ideal, sıkmak da istemiyorum

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• canım bir kere sistematik olmalısın. heyecan bir yere kadar olmalı. ilk başta konuya adam akıllı çalışmalısın. ardından soru çözümü gelmeli. mantıklı davranmalısın. çok soru çözmek konuyu çok iyi anlamak değildir. atıyorum bir kişi 10 test çözer , çözmek içindir bu konu eksik kalır. sen 3 test çözersin tamamlanır. denemelerde yapamadıklarını kes. hocalarına daima sor. bunları sormazsan bir gelişme olmayacaktır. her gün tekrar yap. sonra haftalık tekrarların olsun. ardından aylık tekrarlar. insan beyni bu. anlar ama unutur. bunlara dikkat et. çevrene kulak kapa. senin motiveni düşürmeye çalışanlar olacaktır. ayrıca en önemli konu. ygs odaklı olma.. çok pişman olursun. sınav konusuna gelecek olursak da sınavda stres yapma yeter. başarı için inan. ayrıca emek ver. karşılığını alırsın umarım. ben de geçen sene girdim. umarım yardımcı olmuştur. hayatında başarılar dilerim ! :)

0|0
    0|0
    • ya çok sağol aslında liseme 1. girdim, herkesn beklentisi çok yüksek, bölgemde iyi sayılan bii anadolu lisesinde okuyorum, öğretmen desteği de çok güzel ama kafamda nereden oluştuğunu bilmediğim bir tabu var, her şeyin bende bittiğinin farkındayım ama çalşmaya başladığım an kızım hangi biri biticek diyorum çok yanlış biliyorum, yazın mattan problemlere çalıştım, biraz fizikten lys baktım ygs de az baktım, biyolojidende konu bitirdim aslınnda çok boş geçmedi yazım 2 3 haftadır boşum işte yarın dershaneyle başlamak isttiyorum ama çok gerginim iki de bir ağlayasım geliyor, napmalıyım yardım et lütfen

• çok teşekkür ederim şimdi kalkıyorum şu bilgisayarın başındn ve çalışmaya başlıyorum, dediğn gibi, oturup düşünmekle yol bitmez en iyisi düşünmeden sadece konuları çalışmak :D çok sağool D:

• aynen canım. hanii durmak yok devammm;)

Erkekler Ne Diyor 8

• Ah bende gireceğim giren herkese allah yardım etsin önce hedef belirle bence ona göre çalışabilirsın :)

0|0
    0|0
  • ders çalışma zamanlarını belirle günde 2 ye böl mesela her konu bitirdiğinde test çöz bilmediklerine tekrar göz at

0|0
    0|0
  • bende girecem :( sayısalcımısın?

0|0
    0|0
    • evet

• ben sağlıktn istiyorum

• ben hayatta tıpı seçmem ya belki fizik tedavi oda %5 bir ihtimalle

• gez toz son gün çalış

0|0
    0|0
  • Ne yapcan erkek arkadasinla geclere dalacan al sana lgs okuyupta ne yapcan

0|0
    0|0
  • Herkes bir değil sıkıntı yapmadan yavas yavas calıs işte

0|0
    0|0
  • burada takılman hata git ders çalış derim

0|0
    0|0
    • çok haklısın yarın dershaneyi bekliyorum aslında bugün başlıcaktım ama zor bir gün geçirdim yorgun hissediyorum bari fikir alıyım dedim

• Bende girecem ama free ya takılmana bak.. Dermişim şimdiden çalış yoksa şapa oturursun arkadaşlarla falan daha az takıl okul ev dersane yollarının kaldırımı ol resmen o üçgeni kur dersanende mutlaka ek ders al birebir al yazı düşün daha sonra lise diplomanı al ünite gir üniversite diplomanı al yüzlerine tükür ve alayınız * böyle sisteminde de ve kendine yeni bir hayat kur senden sonrakileri düşünüp onlar ne olacak acaba deme vicdan yapma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Boyle bir seyi sorup da net cevap alman zor. Bazi insan aptaldir bir konuyla ilgili 700 soru cozmesi gerekir. Bazisinin zeka patlamasi an meselesidir veya algisi cok aciktir konuyu 1 kez dinleyip 50 soru cozse yeterlidir. Sen kendini biliyosan ona gore plan yapmalisin

0|0
    0|0
  • Düzenli ve kararlı çalış yeter. Bende bir işe yaramadı ama bir kağıda istediğin okulu ve bölümü yaz çalışma masana yapıştır gördükçe hırslanırsın belki.

0|0
    0|0
Yükleniyor...