Şarkı yaptım dalga geçtiler o kdr kotumu lütfen dinleyin:(?

Bikaç sene önce müzige çok ilgim vardı biçok sarki yazdim besteledim tutar diye piyasaya en uygun sarkiyi aranje ettirdim ama cok dalga gectiler sizce de o kdr kotumu hic bulasmiyim mi bisiler yapmaya devam ediyim mi 2 yildir kustum resmen muzik bile dinlemiyorum afadadda linke buyrun efenim dinlemeden yorum yapmayin plzz : http://youtu.be/hw4wfaEWhCI

0|0
19|5

En İyi Kız Görüşü

• Sesinle ilgili pek bir şey anlaşılmıyor. Yani bir yükseldiğini duyamıyoruz. Şarkının ritmi hep aynı gidiyor. Bu tarz popla aram yok. Yine de şarkı düzenlendiğinde piyasadaki poplardan daha iyi olabilir. Ama sana tavsiyem bir çıkış yapmak istiyorsan slow ve sözleri anlamlı bir şarkıyla dene şansını. Hem sesinin gücü ortaya çıkar hem de anlamlı sözler insanın kalplerine daha kolay işler. Böyle pop şarkıları herkes sürüyor piyasaya ama tutulmuyor. Bence bırakma ama daha planlı ve küçük ayrıntıları görerek yoluna devam et.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Tarkanın ilk halleri gibi. bence müziğe küsme çünkü geliştirilebilir. emin ol daha iyisini yapabilirsin amatör tarkan :))

0|0
    0|0
  • söylediklerini anlayabilmek için kulaklarımı sonuna kadar açtım anlaşılmıyo onun dışında fena değil devam et

0|0
    0|0
    • Kayitta var bir terslik ztn bazilari bunu soyluor bazilari cok net duyuyor hakli olablrsn cok saol yorumun icin

• rica ederim bu işi şrkıları söylemeyi sevdiğin belli hayallerine koş :D

• bence kötü falan değil sen kötü müzik duymamışsın :) gayet iyisin

0|0
    0|0
  • müzikte seste çok iyi ama sesinin geride kalması olmamış e hadi nerde çıkış yapcaksın diye bekliyo insan fjdfdghj

0|0
    0|0
  • Fon sesinin önünde dostum... Sarkiyi ağzini açarak soylemelisin tabiki bagirarak degil onun belli bir olcusu var eger cok istiyordsan bu konuda egitim alabilirsin

0|0
    0|0
    • Sanirim bilgin var baya bir senden de tavsiye alablrm ck saol degerlendirecegmm

• yoo kötü değil kendini biraz daha geliştirmen lazım :D

0|0
    0|0
  • Ay çok beğendim 😍 dalga geçenleri umursama kıskanıyorlardır 😏

0|0
    0|0
  • Sexi ses tonu vermeye çalışmışsın, slow müzik yap sesin ona daha uygun!!:)

0|0
    0|0
    • sarı kedimi o my good.

• bekliyoruz, burdada paylaş dinlemek isterim.

• Canim benim cok saol atarm sana soz

• Bence gayet iyi sadece ses tonunla müzik dengelenmemis ama öyle piyasaya küstürecek derece de değil korkma...

0|0
    0|0
  • Güzell olmuş bence

0|0
    0|0
  • sinan akçıl minan akçıl gibilerden çok daha iyisin.

0|0
    0|0
  • Tatlım bu ülke serdar sinan dinliyor... bence iyisin

0|0
    0|0
  • Begendim ben dvm et dahada iyi seyler cikacagina inaniyorum :))

0|0
    0|0
  • Bence çok iyi olmuş.

0|0
    0|0
  • Kötü değil. Ses güzelmiş ben de müzikle ilgileniyorum da.

0|0
    0|0
  • Sözleri anlayamadım pek..
    İlk açtığımda aklıma direk İsmail Yk'yı getirdi. İsmail Yk'yı sevmem pek.
    Ama senin şarkını beğendim bence devam et müziğe bırakma.

0|0
    0|0
    • Ismail yk ya benzettysen direk birakim ben adadaf saol canim yorumn icn

• Yoo kotü değil :D ama çok ezdirerek söylüyorsun, sanki ke dini sıkıyormuş gibi. Ama sesin güzel :)

0|0
    0|0
  • Sesin çıkmamış ki l*n

0|0
    0|0
    • Duyan nasi duydu be hoporlorunun sesini ac. d

• Müzik denen kavramın kalitesi iyice düşmüş arkadaş..

• Senden ogrenelim canisi bir dooo sesi yap bakim dooooooo kalin olsn afafadad

Erkekler Ne Diyor 5

• berksan'ı andırıyor biraz kardeşim ben beğendim neden beğendim prof değilsin ama gayet iyi olmuş bir amatör için

0|0
    0|0
  • tarzım değil be kardeşim 30 sn dayanabildim kusura bakma, iyi ya da kötü demiyorum, ama devam et,

0|0
    0|0
    • bir 30 saniye daha dinleyeydin:)) en iyi sarkilar bile ilk dinlendignde berbat gelio be abi ne bekliosun ki:)))

• yo yoo bak kötü demedim, sadece ben bu tür müzikten keyif almıyorum, dinlemem de pek, popülariteye uygun bişey yapışsın, kolay gelsin, biraz değişik birşeyler denemeye çalış, pop müzik mide bulandırır hale geldi, çocukların tekerlemeleri gibi şarkılar vs, eline emeğine sağlık yine de, üretene saygım olur herzaman,

• Yok yanlis anlamadim be abi cok saol yorumun dusunceli yapin icin eyvallah onerini dikkate alacgm haklisnda ztn ;))

• Gideri var kardo :D

0|0
    0|0
  • ben hayır diyorum 3 hayırla uğurluyoruz seni renk kattın.

0|0
    0|0
  • bu ne be 15 sn zor dinledim. Müzik dünyasına bir iyilik yapmak istiyosan bırak bu işleri.))

0|0
    0|0
    • ahahahaa kardeşim sesini slow türü için kullan şaka yaptım ve sesin güzel ama bu sarkıda pek iyi uymamış sesine slow tarzı şeyler iyi gider bence

• Iste bekledgm yorum eyvallah haci. d

Yükleniyor...