Selamlar arkadaslar.. ilk sorum :)) : hayatinizda okudugunuz en sevmediginiz kalemi kotu olan kitabi soyler misiniz?

ilk soru ilk soru ilk soru ilk soru :)))

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bacım genel kültür sorusuyla ilk sorunu sordun..
    Ortanca sorun sevgilinle alakalı olacak
    Son sorun ise cinsellikle alakalı..

Evet sitede ki soruların yönü böyle malesef..

Gelelim sorunun cevabına, Aslında baya oldu taa askerde okumuştum.. (28 saatlik usta birliğine giden otobüs yolculuğumda halamdan çıkarken elime geçen kitap ve şu an ne adı ne yazarı aklımda mecbur elde başka bişi olmayınca okumuştum..)

Kitabın konusu genelde sanat eserleri ile alakalıydı ve bir adamın kadınlara ilgi duymaya çalışmasına rağmen ilgi duyamaması üzerineydi.. Açıkçası eleman erkeklere de ilgi duymuyordu ne zaman nü resim ve heykel görse bundan etkilenip masturbasyon yapıyordu...

Epey iğrenç bir kitaptı.. Yapı kredi yayınları çıkış zamanı da 2000-2002 arası artık yazarı ve kitabı sen bul =) Yazar türktü büyük ihtimal.. Öyle anımsıyorum..

0|0
    0|0
    • ehe ehe :) yani seviye arttikca sorularin konusu bu yonde mi degisiyor? :)) kitabin konusu cok ilgincmis :D

• Hayatımda hatırlamak istemeyeceğim bir kitaptı.. Genelde kitapları ilk okuyan olmam çıktıktan bir süre sonra edinirim (beleşe gelme ihtimali yüksek oluyor ve kitabın eleştirilerinide okumuş oluyorum)

Ama bu bahsettiğim kitap baya bildiğin otobüse bineceğim gün halamla vedalaşıp halamın Kütüphanesine dalıp arka kapağa göz gezdirip güzele benziyo l*n okurum ben bunu diye aldığım kitaptı..

Genelde okuduğum kitaplar ödünçse sahibine iade ederim ama otobüsten indiğimde kitabı çöpe attım ve evet 400 küsür sayfasını da okudum bu arada sıkıntıdan

• :))) yol uzunmuş kitap en iyi seçenektir ama kötü kitaba rastlamışsın

Erkekler Ne Diyor 3

• değirmenden mektuplar kitaptan soğutmuştu beni

0|0
    0|0
  • Grinin elli tonu
    sovada yaktim

0|0
    0|0
  • Peyami SAFA. Hoca 8 kitabını ödev vermişti soğuttu beni resmen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bir şizofrenin anıları diye bir kitap. Yazarı sanırım gerçek şizofrenmiş. Sürekli kendisini öven saçma sapan kitap olmayan bir kitaptı. Hani ilk okul çocuğuna hikaye yaz desen daha güzel bir kitap çıkartırdı o derece hayatımdan boşa giden birkaç saat olmıştu o kitabı okumak :D

0|0
    0|0
  • Benden sana kalanlar
    Jamie mcguiere
    Sacma sapan icerigi seksten baska birsey olmayan bir kitapti. Her sayfasi baska bir seks.

0|0
    0|0
  • Araba sevdası

0|0
    0|0
  • Muz sesleri

0|0
    0|0
  • ömer seyfettin kaşağı :(

0|0
    0|0
  • degirmenden mektuplar beni de mahvetmisti