Arkadaşlar bir kitap önerisi?

kardeşim 10 yaşında, eskiden çok güzel kitap okurdu tabiki sevdiği türden kitaplardı ama şimdi okumuyor kitap.
mitolojik kahramanlar olacakmış içinde, onları okuyor. şimşek hırsızı serisini bitirdi. şimdi ona kitap bulamıyorum. okuması gerek o alışkanlığını kaybetmek üzere. başka türden kitap okumuyor takıntılı. ve ben ona başka türden kitapları da beğenebileceğini söyledim.
kitap önererebilir misiniz?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• boşver mitolojiyi, bence artık yavaş yavaş gerçek hikayelere yönelmeye başlasın. mesela ömer seyfettinin kitapları var onları okusun. hem kendi kültürünü daha iyi öğrenir hem de hayata şimdiden hazırlanmaya başlar. mesela ''kaşağı'' ve ''diyet'' isimli hikaye kitapları var ömer seyfettinin, bunları okusun. mitoloji yerine destansı kitaplar da okuyabilir. mesela dede korkut hikayeleri güzeldir. boğaçhan bence tam bir erkek çocuğunun okuması gereken bir kitaptır:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• O Serinin Mısır Mitolojisi olanıda var Kırmızı Piramit felan 3 kitaptan oluşan onu denesin.

0|0
    0|0
  • Hush hush serisi beğeneceğine eminim ,

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Harry potter denesin ve temeraire serisinide temeraire ejderhalarka alakalı. Bunun yanında talihsiz serüvenler dizisi ile spiderwick te deneyebilir. Ama sakın o yaşta yüzüklerin efendisi denemesin ağır gelir.

0|0
    0|0
  • Gece avcısı serisi var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...