Çocukken dinlediğiniz şarkılar nelerdi?

Sizin çocukluğunuzun şarkıları neler? link link link link link bunlar benim her gün dinlediklerimdi :P Yaşça büyük olanlar varsa onlara eski gelmeyebilir :)

Güncellemeler:
link bunu unutmuşum :(

0|0
3836

En İyi Kız Görüşü

• Yonca Evcimik'ten

link

link

link

Mustafa Sandal'dan

link

link

link

Tarkan'dan

link

link

Kenan Doğulu'dan

link

link

Metin Arolat'tan

link

link

Burak Kut'tan

link

link

Ve son olarak link hahahah :D

Aslında çok var da 90'lardan başladım 2000'lere doğru gitseydm buraya sığmıcaktı çocukluğumdan seçmece yaptım :))

2|0
    0|0
    • Baya renkliymiş :D

• senin dinlediklerini görünce moralim bozuldu biraz ama :D iyice yaşlı hissettim kendimi :D

• Benim sübyanlığım diyeyim de teselli ol :P Bende yalnız Özlem Tekin falan dinliyorum öyle bir çocukluk yani :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 36

Kızlar Ne Diyor 37

• ahhaha işte benimkiler link , link , link hatta bu son linkteki gibi otururda söylermişim şarkıyı :D haaa bide bu var link başkada vardır hemde çok vardır ama şuanda aklıma bunlar geliyor :D aa bak bi tane daha geldi ama o zamanlar çoook küçüktüm anlatılanlardan biliyorum link ayy çocukluk yaa neler geldi aklıma, petek dinçöz vardı bide :D:D:D link ayy yeter bu kadar :D

2|0
    0|0
  • link

link

link

link

offf bunari dinleyince anilar canlandi gozumde :(

1|0
    0|0
  • Mezdeke ve şirinleri az dinlemezdim, o zamanlar ikisi de modaydı :D

1|0
    0|0
  • daha dün annemizin kollarında yaşarken şimdi okullu olduk sınıfları doldurduk.

bir ilk okul şarkısıydı.

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • ciguli ve binnaz. bayılırdım :)) hatta kırmızı bir ayakkabım vardı rugan üstünde ciguli binnaz yazardı. hep o şarkıyı söylerdim. Atilla taş oyy pembeli pembeli :)) bayılırdım. Serdar ortaç karabiberim gamzelim hit imdi hep. :) hala da dinlerim Serdarın o şarkılarını :)

1|0
    0|0
  • 2|0
    0|0
  • link

link

link

Çokk var ya.. Çocuklugum canlandı..

0|0
    0|0
  • link , unutmayalımmm :)

2|0
    0|0
  • yonce evcımık

Bandıra bandıra bandıra bandıra ye Bandıra bandıra ye beni Hiç doyamazsın tadıma Bütün numaralar bende Sen de var benim farkıma Kalmasın aklın başka yerde Ne işin var başka yerde

Bandıra bandıra ye beni Hiç doyamazsın tadıma :D :P

1|0
    0|0
  • Atilla Taş Kırmızım felan :( çok şükür o berbat döenmi atlattım :)

1|0
    0|0
  • Enrique iglesias bailamos ,petek dinçöz foolish casanova,hakan peker karam,hande yener sana kırmızı çok yakışıyor.

1|0
    0|0
  • En sevdiklerim bu ikisi:)) link

link

1|0
    0|0
  • çoşkun sabahın şarkılarıyla büyüdüm ben babam sağolsun :)

ama big big world daha çok anımsatır çocukluğumu..

1|0
    0|0
  • linklerinin hepsini çok dinlerim:) ama en çok yabancı şarkılardan Las ketchup-asereje ,Daddy yankee-gasolinayı çok severdim :d aaa bi de Mr.President Coco Jambo ve Ace of Base-All that she wants bayılırdım:))))

1|0
    0|0
  • aynı zamanda çocukmuşuz senle

0|0
    0|0
  • link :)))

1|0
    0|0
  • 1|1
    1|0
  • 1|0
    0|0