Rica etsem okuduğunuz kitaplardan, şiddetle tavsiye edebilceklerinizi paylaşırmısınız?

Diğer üyeliğim silindi o.0
Bu soruyu daha öncede o üyelikte sordum, günün sorusu yapcam ondan dolayı tekrar soruyorum.

Size ironinin önde bayrak sallayanından bahsetmek istiyorum. Kitap okumayı çok severim ama cidden elime alamıyorum bişeyler oluyo alamıyorum, raflarda tozlanmış olan romanları elime. velhasıl aldımmı da bırakasım gelmiyo yemek yerken bile okuyorum öyle bir tuhaf kişiliğim bendeniz. Öyle kalıyo köşelerde, her seferinde de para bayılıyorum bunlara yani 2. el falan da değil hani.

Neyse Saadede geleyim okuduktan sonra ilerde şu an benim durumumda olan kişiliğe'' ... adlı kitabı kesinlikle okumalısın'' diceğim, hayatınıza yön veren, Kişilik karakterinizi değiştiren bazı konulara farklı bakmanızı sağlayan aşk romanları hariç türü ne olursa olsun farketmez, önericeğiniz kitap varmıdır?

Bu soruya gelen her cevapta ki kitabı alcağımdan kuşkunuz olmasın, emeğiniz boşa gitmicek yani. Teşekkürler şimdiden..

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 6

• Mehmed Uzun - Nar Çiçekleri
    Mehmed Uzun Diclenin Sürgünleri
    Yaşar Kemal - Fırat Suyu Kan Akıyor Baksana
    Jack London - Martin Eden
    John Steinbeck - Fareler ve İnsanlar
    Thomas More - Ütopya
    Sylvia Plath - Sırça Fanus
    Turgenyev - Babalar ve Oğullar
    Ferit Edgü - Hakkari'de Bir Mevsim

istersen daha çok kitap tavsiye edebilirim.

0|1
    0|0
    • Hacı şiddetle tavsiye ediceklerin var mı yoksa bunların hepsini kesinlikle oku diye öneriyomusun =)

• Martin Eden'i kesinlikle okumalısın kitabın yazarı özünde sosyalist ama kitapda ferdiyetçiliği işlemiştir kitapta azim kitapta başarı kitapta bataklıktan zirveye çıkış anlatılıyor.

• Tamam hacı çok sağol alıp okucam bunları =)

• Keith ablow - Psikopat
    kitabı 2 günde bitirmiştim
    Yazarım kitapları okuyucuları tarafından sürükleyici olduğu için en fazla 1 -1,5 haftada kitap bitiriliyor

0|1
    0|0
  • Bu sene okuduklarımdan Galiz Kahraman

0|1
    0|0
    • Seneyle sınırlamasak en çok tavsiye ediceğin kitap yine bu mudur hocam?

• Kitapta en yapamıyorum ki. Mesela bunun yazarı İhsan Oktay, her kitabını oku. Hakan Günday, yardır gitsin. Peyami Safa, yardır gitsin. Oğuz Atay, tablo yap as duvara, günde 20 defa tap. Bukowski, al viskiyi yapıştır gitsin. Al bir Orwell huu beybi de her yazdığında. Aç Beyaz Geceleri düş gecelere :)

• Hayvan Çiftliği - George Orwell

Şiddetle tavsiye ederim. Okuduğum en iyi romandı. :)

0|1
    0|0
  • dede korkut :D

0|1
    0|0
  • siyasi bir kitap takkeli firavunlar. sen oku baskasına ver bilinçli toplum oluşsun

0|1
    0|0
Yükleniyor...