Büyükada hakkında yardım eder misiniz?

Ben daha önce hiç gitmedim, fakat erkek arkadaşımın doğum gününde onunla oraya gitmek istiyorum. (bulundugum yerden vapur saatlerini ayarladım) sabah gıdıp akşam döneceğiz. Ama büyükada da ne yapılır, nereye gidilir , biryer ayırttırılır mı , süpriz dogum günü için ne ayarlanabilir ? Bana yardımcı olurmusunuz

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ben de sevgilimle giderim haftasonu kacamagi iki gun kaliriz otelde guzel oluyor ama sadece bahar aylarinda gidiyoruz yazlari kalabalik ve sicak hic cekilmiyor. Bence kahvalti malzemesi icin bim var dia var carrefour var birinden alisverisinizi yapin tepeye dogru tirmanin hem o yorgunlugun evrdigi aclikla daha tatli geliyor acik hava kahvaltisi. Aksama kadar gezin aksam da meydandaki restoranlardan birine gidip yemek yiyin. Sonra sen burada bekle geliyorum de pasta al gel denize karsi da pastanizi yiyin. Mado var sahilde kucuk iki kisilik pastalar var mum falan da verirler. Cok daha guzel olur yani son olarak da iskelenin ust katinda beltur var balkonu harikadir. Fiyatlari da cok uygun birer turk kahvesi icin tamamdir. Hatta dogum gununu bile orada kutlayabilirsiniz tiramisu falan var ama kalmayabiliyor sansa birakma madodan hallet.

1|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim ! Planı yaptım bu sayede:D

• Ne demek bu arada ben her seferinde kuleli kosk var kirmizi mizzi kosku ismi oraya kadar cikinca yorulup geri donelim diyorum oyle bisey olursa binin vapura heybeliadaya gecin orada piknik alani var mangal falan kiraliyorlar giderken buyukadadan malzemeleri alin bimden kofte falan cok guzel oluyor piknik denize karsi

Erkekler Ne Diyor 4

• Aya yorgi hemen altinda koya bakan nefis restaurant var tavsiye ederim ,aya yorgiyede cikabilirsiniz Eger serbest hareket etmek istiyorsaniz hava cok sicak degilse bisiklette kiralayabilirsiniz.Restarurant supriz dogum gunu icin idealdir .

0|0
    0|0
  • hayır yer ayırtmaya gerek yok.sabah gidecekseniz önce kahvaltı yapın.sonra fayton ile ada turu atın.(bunu bisiklet kiralayarak da yapabilirsiniz)en sonunda da milano da deniz kenarın da balık yiyin.oradaki garsonlar la konuşup bir pasta getirtebilirsin

0|0
    0|0
    • Cumartesine geliyor doğum günü. Peki mesela bu pasta getirtme işini orada mı ayarlamalıyım? Yoksa daha önceden mi ? Ve birde ona ödetmek istemiyorum hatta hersey bastan ödenirse benım tarafımdan cok daha güzel olur. Bana en fazla ne kadara mal olur bu olay?

• hayır ada da böyle bir lüksün yok:)))faytona binmeyin bisiklet turu yapın saati 5 tl :))fayton affetmez yapıştırır 70-80:))

• Tamam çok teşekkür ederim

• bir çok yapılabilir ama ... haftaiçi gideceksen yer ayırtmana gerek yok restoranlardan birine girersiniz.. bisikletle ada turu yapılabilir.. heyecanlı bir sevişmede yaşanabilir ...

0|0
    0|0
  • ayıp bu yasına kadar gıtmedın demek.. gıdınce önce dondurmasını ye sonra bisiklet kirala durmadan sür.. tepelerıne çık adanın manzaranın tadını çıkar , pikinik yap..

saat kulesinin orda foto çekmeden de dönme:)

faytonlara dıkkat..

0|0
    0|0
    • Bende eksikliğini yaşyorum gitmemiş olmamın :D Sabah gideceğimiz için kahvaltıyı orda yapmamız gerecek. Ondan sonra bisiklet turu yaparız peki ya sonra önerebileceğiniz, doğum gününü kutlayabileceim pasta getirtebileceim biryer varmı? Çokta lükse kaçamıyorum.

• parana göre bulabılırsın bı yer ama bana sorarsan kahvaltıyada pastayıda açık havada tadını çıkara çıkara yemenız... en guzel boyle tadı cıkar adanın mekanlara tıkılıp kalma..

pastayı alırısn adadan taşımına gerek yok..

• çok teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 2

• Bisiklete de binebilirsiniz isterseniz yürüyebilirsiniz de :)

Kesinlikle ayayorgi kilisesine çıkın manzara müthiş!

Yemek bakımından vasat bir yer.

Çok ümide kapılmayın.

Onun dışında hoş şirin bir yer.

Denize girmek istiyorsanız büyükada yerine heybeli adayı tercih edin diye duymuştum...

1|0
    0|0
  • Tepeye ikili bisikletler ile çıkın orada evler arasında kalan ağaçlık çiçek kokulu yerler var orada onun için hazırladığın yiyeceklerle piknik hoş olabilirdi bence. Hem baş başa kalırsınız hemde havası çok güzeldir

0|0
    0|0
    • Bunun için piknik malzemelerini yanımda getirmem gerek ama, öyle değil mi ? Yani orada ayarlayamam di mi ?

• Ama vapurla oraya ulaşmamız 1,5 saat. Ve onlarla nasıl rahat dolaşıcaz, bisiklet turu yapıcaz. Piknik çok çok güzel bi fikir ama eşya taşıması çok zor :S

• Orada bir yere bırakabilirsiniz eşyalarınızi ben ailemle gittiğimde yapmıştık. Biliyorum uzun sürüyor gidip gelmek sadece bir sepet alacaksın o tasiyiversin canım onun için yapmış olacaksın onca şeyi (=

Yükleniyor...