Türkiye'de en çok beğendiğiniz şehir?

Türkiye'nin nerelerini gezdiniz? ve en çok nereyi sevdiniz?

0|0
2591

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 91

• Anadolunun tarihine bakmak lazım
    yılların medeniyeti var burada
    hititler
    urartular
    kimerler
    frigler
    roma imp.
    ionlar
    persler
    Osmanlı imp
    daha da var.
    her yer Avm olmadan gelip görmelisin
    yoksa sadece resimlere bakıcan

0|0
    0|0
  • Erzurum... gittigimde her yer çöldü sanki kumdan değil kar ile örtülü bir çöl... ne sağı ne solu secebilmek mümkündü öyle ki.. ama en güzel şehrinde idim o an... Çünkü sevdigim kız oradaydı cünkü o bulunduğu şehri en güzelleştirendi. . cünkü o en güzel şeydi :)

0|0
    0|0
    • :) ne güzel bukadar sevgi dolu olmanız. :) Erzurum'un insanlarında iyi olur zaten :)

• Aşık adam kaybediyor be ablam :)

• Evet maalesef öyle

• İzmir'liyim.
    Türkiye'nin bir çok ilini gezdim.
    Ve ayrım yapmaksızın ülkemizin bütün şehirleri ayrı ayrı güzel.
    Ama ben İzmir'imden memnunum.

1|0
    0|0
    • Evet çok doğru her yerin kendine özgü güzellikleri var

• 1. Muğla sıcakta olsa çok güzel yerdir
    2. Balıkesir edremit süper biryer

0|0
    0|0
  • Bursa, Eskişehir, Ankara, İstanbul, Elazığ, Giresun, Trabzon, Ordu, Konya, Mersin'i gezdim. İçlerinde en çok Ordu'yu sevdim. Sonra Eskişehir, Mersin, Bursa, İstanbul, Ankara, Giresun, Konya, Trabzon diye gidiyor :)

0|0
    0|0
  • TÜRKİYE DE YOK YOK OLAN TEK ŞEHİR "BURSA" deniz var, kayak merkezi var , göl var, yapay göl var, Evliyalar var, Osmanlı padişahları var , buz gibi akarsuları var ,, osmanlı evleri var, çeşit çeşit insanı var, helikopter taksi, ipek böceği, tranvay, metro çok çeşit ulaşım imkanı var, yeşili var. Nemi biraz fazla :)

0|0
    0|0
    • Evet nemi var maalesef. Ama her güzelde bir kusur olur ya :)

• gidicem :) cidden

• Nerede mutluysanız orada yaşayın bence :)

• bartın Ankara konya sivas karabük bolu İstanbul bursa edirne Zonguldak van. hepsine gittim. ama gezdiğim söylenemez tabi.

THE END...

0|0
    0|0
  • İnsanları güzel olan her şehri severim ben.

0|0
    0|0
  • Ankaraaaaaaaaaa

0|1
    0|0
  • En çok beğendiğiniz şair diye okuyup Mehmet Akif Ersoy demeye gelmiştim şimdi geldiğim gibi geri gidiyorum :D

0|0
    0|0
  • Antalya'm, Eskişehir ve İzmir diyorum bu üçlü muhteşem <3

0|0
    0|0
  • İstanbul

0|0
    0|0
  • AKSARAY 68

0|0
    0|0
  • biride bursa desin))

0|2
    0|0
  • Sirnak siirt batman diyarbakır mardin urfa adana osmani hatay isparta denizli İzmir antep konya muğla k iran afyon konya

0|0
    0|0
  • İstanbul tartışmasız

0|0
    0|0
  • Rize-Travzon istanbul'la kadar İstanbul çanakkale, Ege Akdeniz, karadeniz. turkiyede gitmedigim %35 yer en begendigim yer insanları olarak akdeniz oldu ve samsun karadeniz

0|0
    0|0
    • Çanakkaleyi çok merak ediyorum :)

• Çok güzel bir yer, İnsanların saf olduğu bir yer şehitlik bir başka imkan varsa rehber tercih tarih kokusunu anlıyacaksınız durup düşünüp neler oldugunu kafanızda eve gidince ise çanakkkale filimine tekrar izleyip aaa ben buraya gitidim deyip o anı yaşayacaksınnız..

• Birgün gidersem kesinlikle izliycem verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim :)

• Gavur İzmir <3

0|0
    0|0
  • İstanbul

0|0
    0|0
  • İzmir

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    71

Kızlar Ne Diyor 24