İsmail YK Slowları Bitiriyor herkezi cevap bekliyorum ltfen?

İsmail YK Slowları Bitiriyor herkezi cevap bekliyorum zaten kendiside dedi dün artık eğlenceli şarkıalr değil eski şarkıları yeni versiyonla ve yeni kaliteli rock ve slow şarkılar yapıp 2004 de 2008 de ki ismaili geri döndürcem kıayfetlerime çok çeki düzen vercem artık türkiyede bir ismail yk havası estircem dedi sevmeyenlerinde canı sağolsun demiştir

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Ya bir sarkisi var ama demo aglayan gozlerim adi o guzel

0|0
    0|0
    • onu çıkartacak bu adma farklı geliyor

• Ne zaman cikarticak peki

• Bak Kendisinin Yaptıgı Açıklama Şudr ; Ben İsmail yk olarak bu zamana kadar yapacagımı yaptım kendimi tanıttım. bu saaten sonra artık seviyorum gibi ağlaan gözlerim gibi şarkıları tekrardan yeni ve versiyonlarıyla piyasasya sürüp çok iyi bir tanıtım yapacagım beni sevmeyen kitlede dinleyecekti r artık kalitesz denilen değil olgunlaşmış iyi bir kıayfetlerle ve 23 enstrüman etenegimi kullanrak şarkı yapacagıö

Kızlar Ne Diyor 5

• Hala mı ya :D

0|0
    0|0
    • inan çok sevenei var hereks slowlarına bitiyor faka dinlediğini söylemiyor artık herkes ismail yk şu an hazırlanıyor müzik düünyasına herkes dineleycek

• Dogum günüün haraaam olsuuun :(

0|0
    0|0
  • Hala ismail yk dinleyenler mi var. ss. s. s. s. s

0|0
    0|0
    • inan 1 milyon 800 bin kşinin dinlediği ve dünkü konserine bakarsak 30 bin kişinindşnlediği var inan sende dinlersin ismail yk volkan dağı gbi şan artı adamca slow şarkılar yapacak sadece ve herkes tekrardan ismail yk fırtınasını göecek

• Eskiden dinlerdim :D platonik askim :D ahahahah ismail yk ahahahaha

0|0
    0|0
  • Kudur kudur beybi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...