Ailem olmadığında sanırım yaşadığım yeri terk ederdim... Siz ne hissederdiniz?

Doğma büyüme Bursalıyım , hala da Bursa'da yaşıyorum..

dün annemle dışarı çıktık geziyoruz , geçtiğim sokaklar aynı değişen sadece sokaktaki dükkanlar...onu düşündüm anneme de dedim : " anne hatırlıyor musun burada kırtasiye vardı kalem falan almıştık." gibisinden...annemde hatırladı.anneme demedim ama aklıma ailem olmadığında yani vefat ettiklerinde ( eğer ki ben onlardan önce ölmezsem ) bu sokaklarda nasıl gezerim? aklıma geliyo bu üzülüyorum şimdiden...sanırım memleketimden başka bir yerde yaşamaya çalışırım gibime geliyor...siz ne hissederdiniz? veya ne düşünüyorsunuz?

0|0
69

En İyi Erkek Görüşü

• Dogrudur aynen soyledigin gibi oluyor,oralarda hic dolasmak gelmiyor insanin icinden.Ve anne,baba kaybi eger seviyorsaniz yillarda gecsede hep dun kaybetmisiniz gibi kaliyor icinizde acisi.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• yaşadığım yer yaşadığım şeylerle değer kazanır. ölüm de yaşamın bi parçası ve her şey bi tecrübe, iyi şeyler de istenmeyen şeyler de. gönül ister ki kimse aramızdan ayrılmasın ama, ben devam ederim o şehirde yaşamaya. benim yaşadıklarımla değerli o şehir, öyle de devam etsin isterim

1|0
    0|0
  • düşündüğünün aynısını yapardım mate.

1|0
    0|0
  • _Matesis_ bacı: bu düşünceye kapılmak bence çok yanlış. yani sonuçta ölümde bir haktır. tabii ki vefat edenin yeri aranır, hiç dolmaya bilir ama buna alışmamız lazım. lakin sen böyle düşünürsen ilerde daha büyük sorunlarla uğraşırsın ne bileyim annenin ismini bile duyduğunda kendinden geçebilirsin.

1|0
    0|0
  • ...

Alışıyor insan zamanla herşeye,

Dün hayat durdu benim için

Sanki bugün herşey farklı

Sanki bu ev benim değil

Bu nefes bana zararlı

Alışmaya çalışmak diye birşey yok

Alışmak zorundayım

Üzülmemek diye birşey yok

Üzülmem gerek / YALIN

Üzüleceksin ve alışacaksın.Kaçmak diye bir şey yok.

1|0
    0|0
  • dünya yıkılsa.bir ben kalsam yine istanbul yine istanbul..

1|0
    0|0
  • yer değiştiren birisiyim değiştirmeye devam edeceğim:) üzüleceğimi pek sanmıyorum

1|0
    0|0
  • çok zor durum

1|0
    0|0
  • turkiyede, ozellikle istanbulda bir kac gunden uzun kalamama nedenim.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ben depresyona girerdim, aklımdan cıkmazlardı ki, başka yere gitsem nolcak yine onları taşıycam aklımda yüreğimde değişen bişiy olmaz ki=((

1|0
    0|0
  • Şimdiden böyle düşünme canım Allah annenede babanada uzun ömürler versin acılarını sana göstermesin,herşeye alışıyosun zamanla ölenle ölünmüyo ne kadar seversen sev kimse tabuta 2 kişi girmiyo en sevdiğini bile bırakıp gidiyosun.(hepimizin gideceği yer orası inş.öbür dünyada beraber oluruz gene sevdiklerimizle

1|0
    0|0
  • büyük konuşmaaa aksine orda kalmayı isticeksin ama şimdiden de yer değiştirebilirsin ANTALYA güzel mekan

1|0
    0|0
  • Daha beterimi yaşıyorum inan.. Anlatsam bu yazdığın masal kalır yanında. Ama anlatamam..

1|0
    0|0
  • aynen olabilir. evimi yani semtimi değiştireceğim kesin ama memleketimi değiştirirmiyim bilmem çünkü arkadaşlar dostlar hepsini terkedip yapayalnız kalmak istemem

1|0
    0|0
  • bunu hissetmek ve düşünmek bile istmiyorum açıkçası..

1|0
    0|0
Yükleniyor...