Kadın gerçekten bir sanat mıdır? Ben kadının keşfedilmesi gereken harika bir sanat eseri olduğunu düşünüyorum sizce bu nasıl bir durum?

Kadın gerçekten bir sanat mıdır? Ben kadının keşfedilmesi gereken harika bir sanat eseri olduğunu düşünüyorum sizce bu nasıl bir durum.

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Aynen , bu baş yapıt genelde ilgi ister , sevilmek ister , dediği olsun ister :) keşfetmekten kastın bu mu

0|0
    0|0
    • bana göre kadının ve erkeğin fizyolojik biyolojik ve fikir dünyaları çok farklı. erkek daha basit ve düz bakarken kadın daha paradoksal ve derin yapıyor daha karmaşık bir yapısı var bu yüzden daha sanatsal daha keşfedilesi geliyor bana.

• Kadınların , erkeklere göre düşünmeye daha yatkın olduğu kesin , kendine hakimiyetinde bir o kadar fazla / sana başarılar o zaman karışığızdır ama çoğu zaman erkekler bu karmaşıklığı sevmezler

• Her kadin, icin bunu dusunmuyorum NE yazikki AMA kadinlar gercekten onemli varliklar yani degeri bilindigi surece. Mutlu olan her kadin gercekten sanat eseri bence attim.

0|0
    0|0
  • Kdinlara bu kadar hava vermeyin
    Sonra sorular degisiyo
    Kadinda erkekte insan ayniyiz sadece insan sevgisi bilmek yeterli

0|0
    0|0
  • Ah şu benzetmeler öldürecek beni l*n hjfjhf

0|0
    0|0
  • Sabretmeyi bilene tek tek katlarını açar kadın önce sabır aşk ve ilgi gerekli tabiki

0|0
    0|0
  • kadını objeleştirmek yerine insan olarak görseniz çok şey değişecek !!!

0|0
    0|0
    • kadını sanat eseri görmek obje haline getirmek değil aksine kadını daha özel görmektir.

• ön yargılı konuşuyorsun

• ayrıca seni tavlama gibi bir derdim yok ki karnını doyurayım.

Erkekler Ne Diyor 5

• Evet ya yiyeceklerin karıştığı b*ktan bir canlı oluyor, ya da remklerin alabildiğine güzel bir karışımı olan şaheser bir tablo oluyor. Kadın bu işte...

0|0
    0|0
  • Keşfedildikten sonra hepsi aynı. Hepsinde aynı surat ifadesi yarısı gülüyor yarısı somurtuyor. Dengesizler yani ;)

0|0
    0|0
  • Aguste Comte'yi oku.

0|0
    0|0
  • Tanrı erkeği yaratmış bu olmadı demiş , sonra kadını yaratmış :D

0|0
    0|0
  • Bence erkek bir sanattır. Kendini korur kollar laf atılmaz istediği gibi yaşar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...