Ah sizin müzik zevkimiz yok mu?

Tek tür müzik dinleyince (özellikle metal rock heavy metal trash...) kendini havalı sanan insanlar var. Bide sadece havalı olmak için zorla kendini bu tür müziklere alıştırmaya çalışan insanlar var.
Tarz olayım piercing takayım tarz olayım dövme yaptırayım... Sırf böyle tipler yüzünden piercingimi çıkardım.
Her neyse bence insan kulağına hoş geldiği sürece veya ruh haline bağlı olarak trash metalden türk sanat müziğine jazzdan arabeske kadar dinleyebilmeli..
Yanlış mı düşünüyorum?

0|0
4|28

En İyi Erkek Görüşü

• Ergenlik devresinde insan degisik seyleri deneyip kendine bir kimlik edinmeye calisiyor tabii. En dogali da etrafina bakip, trend olan ne varsa onun pesinden kosmak. Buraya kadar itirazim yok. Ama tabii ki sebebini bilmeden herhangi bir akima katilmak benim acimdan bildigimiz "sekilcilik" kategorisine giriyor.

Abartacagim belki ama; akil sahibi olmadan fikir sahibi olmaya benzetiyorum bunu.

0|0
    0|0
    • Yapay karakter edinme çabaları sanırım

• Ouu durum vahim o zaman seni almadılarsa beni hiç almazlar... ben ezik yaşamaya alışayım en iyisi

• Zor olacak ama mecbursun. Ben de öyleyim yillardir, anladigin üzere..

Erkekler Ne Diyor 27

• Müzik evrenseldir , önemli olan sana ne hissettirdiği ;)

1|0
    0|0
  • Dogru dusunuyorsun kulaga ne hos geliyorsa onu dinlerim ama. oncelikli slow muzik tercihim. Herkesin bir onceligi olabilir

1|0
    0|0
  • Hem yabancı dinliyorum hem türkçe nostalji dinliyorum bunun yanında metal rock dinliyorum her tür var bende kulağa hoş gelen her şarkı dinlenebilir.

0|0
    0|0
  • anlatigin her sey 100% dogru ;)

1|0
    0|0
  • ah onlar yok mu onlar.. Kulaklarına su kaçasıcalar. Bir de başka türde müzik dileyenlere aşağılar gibi bakıyorlar ya tam dayaklık oluyorlar. Müzik tarz değil ruh meselesidir bunu bilmiyorlar. Ruh haline göre müzik dinlemeyen insan ruhuna eziyet eder. Hoş günümüzde müziğe ruhu için değil vitrini için yaklaşan insanlar dolu. Yapacak bir şey yok. Tek notada takılsın kalsınlar onlar.

0|0
    0|0
    • Evet evet dinledikleri bir şey olmadığı halde birde gerçek müzik dinleyenlerle dalga geçmeleri çok komik

• Kabullenmek lazım sanırım

• Yapacak bir şey yok. :/ Bazıları için müzik sabit nota ve anlamsız sözler topluluğu.

• Helal olsun kız sana

1|0
    0|0
  • ''Sizin müzik zevkimiz''

Her neyse, bende metallica hayranıyım onun dışında diğer tarz müzikleri de severim tabiki. Bir insan neden metal müzik dinleyip havalı olduğunu sansın ki...

0|0
    0|0
    • İmla hatası için kusura bakma o kadar dikkat edememişim. Ama bu iğnelemen bile kendi sorduğun soruya cevap için yeterli bence

• sizi kim kızdırdı?

0|0
    0|0
  • Kesinlikle haklısın ben çok uzun zamandır Metal/Rock müzik dinlerim ve işimde bu gitaristim fakat Ahmet Kaya, Orhan Gencebay ya da ne bileyim Zeki Müren dinlemeyi de severim ama insanlar buna tepki gösteriyor aaa Alexander sen Ahmet Kaya nasıl dinlersin yaa gibisinden..

0|0
    0|0
    • Ahmet kaya konusuda çok ayrı bir konudur mesela. Sırf adamı sevmedikleri için dinlemeyenler var ama dinledikleri insanlardan kendi türünde gayette iyi müzik yaptığını düşünüyorum

• Konu sanatsa kimin yaptığı çokta önemli değil ırkı, milleti ve dini bunu etkilememeli bence.. buradaki ana düşüncem yani bir kişi hem atıyorum Megadeth hemde Lindsey Stirling dinleyebilir Ahmet Kaya iyidir bu arada gerçekten düşünce tarzını sevdim :)

• Teşekkürler iyi günler :)

• ben rock dinlerim ruh halima iyi gelir ^-^ siyah/gri giyerim kendimi iyi hissetriri. dövmem pirsingin yoktur sevmem ^-^ özellikle kulağa hoş gelen tür rock çeşitlerini severim hayvan gibi bağırıpta gram bişey anlaşılmaz grupları dinlemem yani :D şu aralar Disturbed takılıyorum bide İron Savior

0|0
    0|0
  • haklısın kanki tebrikler.

0|0
    0|0
  • Kaliteli olduktan sonra, her türden ve her ekolden müzik dinlerim..

0|0
    0|0
  • yıllardır 60s, 70s, 80s müzikler dinlerim. bir zamanlar heavy de çok dinlerdim. ama hiçbir zaman hiçbir kadının müzik için yaklaştığını görmedim. şimdi bülent ortaçgil dinliyorum. hadi hayırlısı. inşallah bir kadın düşüreceğim. :-)

0|0
    0|0
    • düşürmek istediğin kadın modeline bağlı kimini cazla kimini hiphopla kimini metalle, türkçe popla... :((

• aynen, katılıyorum. mutlu kal :-)

• iyi akşamlar :)

• serdar abiden şaşmam hareketlide kendimi buluyorum slovdada gerek duymam diğer müziklere dinlerim ama öyelesine

0|0
    0|0
  • Müzik evrenseldir !
    http://vocaroo.com/i/s0Nldcj0bmir
    sesli açıkladım

0|0
    0|0
  • ınsan herseyı dınleyebılse gercekten ufku acılıyor kotu bısı degıl ıyı bısı

0|0
    0|0
  • E nomine
    Rammstein

0|0
    0|0
  • Kesinlikle katılıyorum... En güzel örneği kendimi gösterebilirim ^^

0|0
    0|0
  • Hangi havada olduğuna bağlı.. zaman ve yere göre herşeyin ayrı bir güzelliği var :)

0|0
    0|0
  • Yanlis dusunuyorsun...
    Cok yanlis...

0|0
    0|0
  • boşverrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

0|0
    0|0
  • var var

0|0
    0|0
  • Kulağa hoş gelen müzik türü. Ruh halime bağlı

0|0
    0|0
  • Müzik insanı yalnızlaştırır kadın

0|0
    0|0
  • güzel olan herşeyi dinlerim diyorsun dogru bu

0|0
    0|0
  • Rapten başkası zevk vermiyor

0|0
    0|0
  • Hatun müziği bırak ta o resim ne be :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yanlış düşünmüyorsun da ben de insanların insanları eleştirmesine anlam veremiyorum. Bunu kasıntı bir biçimde de yapsa insan bu bizi ilgilendirmez ki. Ayrıca çok klasik olacak ama"Zevkler ve renkler tartışılmaz."Bu konuda "-meli"gereklilik kiplerine ne ihtiyaç var? O dinlemiyor, dinleyemiyor ya da bunu kasıtlı olarak yapmıyor. Bize ne? Memleketin problemleri bitti, kim neyi dinliyor onu mu tartışacağız? Ben de arabesk rapi bir müzik türü ya da sanat olarak görmüyorum ama böyle bir şeyi böyle bir platformda dile getirmek zaman kaybı, anlamsızlık. Böyle şeyleri müzik sektöründeki yapımcıların ve medyanın bilip bunlara meydan vermemeleri ve kaliteli müzik yapmaya çalışmaları, paranın değil sanatın peşinden koşmaları gerektiğini bilmesi gerekir.

0|0
    0|0
    • burada sevgilim bilmem nereme boşaldı hamile kaldım azdım napıcam gibi salak saçma konular konuşmuyorum en azından evet kesinlikle insanların neleri dinlediği beni zerre kadar ilgilendirmez ama benim beyin yapımda bu arkadaşım belki beynim siyasete basmıyor cinselliğe basmıyor veya bunları hiçbir şekilde sevmiyorum bu tarz konulara ilgim var ve konuşuyorum. Kendimce yanlış bir şey yaptığımıda düşünmüyorum. vakit geçiriyorum umarım yeterli cevabı vermişimdir

• Ben zaten bunların doğru olduğunu savunmadım ki. Çok farklı şeylerden bahsediyoruz. Ben neyle ilgili konuştuğunda değilim. Ben insanların bizi ilgilendirmediğini düşünüyorum. Senin beyin yapın insanların kaliteleriyle ilgili olabilir ama bunu zaten kendi hayatınla ve çevrendeki insanlarla gösterirsin. Gösteremiyorsan da senin farkında olman yeterli zaten. Yani anlatmak istediğim birinin kimle gezdiği, ne giydiği, siyasi ya da dini fikrinin ne olduğu bizi nasıl ilgilendirmiyorsa müzik zevki de ilgilendirmez. O kişi arabesk dinlese sana ne zararı var, dinlemese ne yararı var?

• şöyle bişeyde var. insan müzik dinlerken diğer insanlar ona özenti diyecek diye o müzikten uzak duran ya da dinlse dahi sevse dahi semiyomuş diye davrana kişilerde var çünkü insanlar onlara özenti diyecekler.

0|0
    0|0
  • aynı seyi düşünüyorm haklısın bende bazen cok sıkkın olunca acıyorum zeki müren dinliyorm ama keyfim yerinde olunca açıyorum skrillex'i bangrang falan dinleyip enerjimi atıyorum :D

0|0
    0|0
  • Müzikten bir bok anlamıyorlar onlar bacım zaten !

0|0
    0|0
Yükleniyor...