Biraz gülelim hemde ders çıkaralım :) bakalım sizce hangisi?

Sınıfta öğretmen sormuş:
-Dalda üç kuş var, birini vurdum kaç tane kalır? Çocuk cevaplamış:
-Hiç kalmaz öğretmenim. "Olur mu oğlum" demiş öğretmen, "2 tane kalır." "Olmaz öğretmenim" demiş çocuk,
-"Siz birini vurunca diğerleri aptal değil ya sesten ürküp kaçarlar..." Öğretmen şaşırmış ve
-"Aferin oğlum, cevabın yanlış ama düşünce tarzını beğendim." demiş. Sonra çocuk,
...-"Öğretmenim, ben de size
bir şey sormak istiyorum:
-Karşıdan üç tane bayan geliyor, üçü de dondurma yiyor, ama biri yalayarak, biri ısırarak, diğeri de emerek yiyor dondurmayı. Sizce bunlardan hangisi evlidir?
-"Öğretmen kızmış ama, cevap veremedi dedirtmemek için belli etmemiş,
-"Emerek yiyen evlidir" demiş. Çocuk,
-"Olur mu öğretmenim ne alakası var, parmağında yüzük olan evlidir ama düşünce tarzınızı beğendim." Demiş..:))

0|0
11|13

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Güzelmiş :D

Nam-ı Kemal günün birinde Afrika'da yamyam bir kabilenin eline düşer. Kabile reisi Nam-ı Kemal'e kurtulabilmesi için tek şartın bir dizi testten başarıyla geçmesi olduğunu söyler. Bunun üzerine Nam-ı Kemal ölmektense testi kabul eder. Bunun üzerine kabile reisi testin kurallarını açıklar. Testte üç ayrı kulübe bulunmaktadır. Birinci kulübede bir kasa viski, ikinci kulübede dişi çekilecek vahşi bir aslan, üçüncü kulübede ise kabilenin en azgın hatunu. Nam-ı Kemal önce bir kasa viskiyi içecek sonra aslanın dişini çekecek en son olarakta kadını mutlu edecek. Derken test başlar ve Nam-ı Kemal birinci kulübeye girer, aradan saatler geçer bizimkinden ses yok derken 6-7 saat sonra yalpalayarak dışarı çıkar ancak ayakta zor durmaktadır. Zar zor ikinci kulübenin yolunu bulur ve girer. Girmesiyle birlikte kulübede gürültüler kopmaya başlar, toz duman birbirine girmiştir, aslanın acılı kükremeleri kulakları sağır eder. Aradan 2-3 saat geçtikten sonra Nam-ı Kemal sallanarak dışarı çıkar ve reise dönerek "dişi çekilecek kadın nerde" diye sorar.

1|0
    0|0
  • Yeniden okuttuğun için teşekkürler, tebessüm ettirmende güzeldi

1|0
    0|0
  • oooo my god ...

0|0
    0|0
  • 15 yıl kadar önce duymuştum bu fıkrayı ama yine de güzel :)

1|0
    0|0
  • Kapak..!
    Hahaha ne guldum yha :)

1|0
    0|0
  • iyiymiş :D

1|0
    0|0
  • ::::)))))

1|0
    0|0
  • 3 sinifa giden kardesim daha iyi espri yapiyo

0|0
    1|0
    • Offf tamam sen haklisin en iyisisin sen bir numarasin daha iyisi olamaz sus artik amma meraklisin s. dik yaristirmaya bide ergen diyo ama :) cevap yazma artik ayn iseyleri tekrarliyon yazsanda cevap yazmicam

• ergen :) ben kendimi methetmiyom ve etmedimde.. ben iyiym diye bişey demedim... sadece az saygılı ol dedim :)

• ahahahah :)

0|0
    0|0
  • Sabah sabah nerden aklina geldi emmeli gommeli seyler

0|0
    0|0
  • o çocuk büyünce kesin iyi yerlere gelir :D

0|0
    0|0
  • Daha eskisini bulamadınmı

0|0
    0|0
  • Hahahahaahhahhahhhahahahahahahahaahhagalajwşsljgşaşalsleslwlmsşajelwşpwkğqğskğwwjğwheşwpwwlwksğskwv iyimiş..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

Yükleniyor...