Kitap okumayı severim. En son okudunuz kitap nedir?

Kitap okumayı severim. En son okudunuz kitap nedir? Okumaya başlayıp sonunu getiremediğiniz kitap oldumu olduysa ismi nedir?

0|0
18|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 17

• R.A: Salvatore Sürgün adlı kitabı , çantamda sürekli her fırsatda okuyorum . Suç ve ceza sıkıldım çok bıraktım belki ilerde başlarım tekrar ..

0|0
    0|0
  • john verdon aklından bir sayı tut bitirdim 1,5 günde bitti bitiremediğim kitap canan tan en son yürekler ölür ağlayacağım geliyor bitmyor bi türlü

0|0
    0|0
  • en son genç doktora mektupları okudum ondan önce ruhsal güçleri geliştirme tekniklerini yarıda bıraktım tehlikeli azıcık

0|0
    0|0
  • en son aşkın 8 kusurunu okumuştum gerçek hayattan alınma hoştu. başlayıp bitiremediğim uçurtma avcısı var sadece.

0|0
    0|0
  • ernest hemingway çanlar kimin için çalıyor yarım bırakmıştım, sarmamıştı. En son bitirdiğim sokrates'in savunması.

0|0
    0|0
  • elime aldığım kitabı beğenmesem bile bitiririm çünkü her yazarın en azından okuncak kadar saygıyı hakettiğini düşünüyorum.en son okuduğum kitap :Ölüler evinden anılar .

0|0
    0|0
  • 2gun once tess gerrıtsen ın asla arkana bakma kıtabını okudum . Aklından bır sayı tut u bır turlu devam ettıremedım ılk on sayfasında kaldım :)

0|0
    0|0
  • iskender..

0|0
    0|0
  • Ateşböceği Yolu / Kristin Hannah

Gayet hoş bir dostluk romanı.Tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • onlarca çağdaş felsefe kitabı okudm ama "böyle buyurdu zerdüşt" 10 sayfadan ileri gidemyrm yahu. her yıl...her yıl aynı şey :(

0|0
    0|0
  • Fethullah Gülen'in hayatı.

0|0
    0|0
  • kayıp gül 2... çok keyifli bir kitap ama bitiremedim henüz...

0|0
    0|0
  • Severim özellikle hüngür şakır ağlayabileceğim türden olursa değmeyin keyfime.

0|0
    0|0
  • hz. Aişe nin hayatı güzel kitap ama bitiremedim daha..

0|0
    0|0
  • Vittorio - Anne Rice

0|0
    0|0
  • sokağa açılan kapı :)

0|0
    0|0
  • " aşk köpekliktir " ahmet ümit

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• En son okudugum kitap paul coelho - veronica ölmek istiyr müthiş konulu kitapdı vede gerçek hayattan. :) şimdi ise cok az bir sayfası kaldı sol ayağım - christy brown benim yorumun altına söyle iyi tarzda okunmaya deger kitap ve yazarı yaabilcek olan var mı ? :;)

0|0
    0|0
  • en son Aykut Oğut - evrenden torplim var. sonunu getirmediğim kitap çok oldu kısaca şunların sonu gelemedi :))

John Verdon - Aklından Bir Sayı Tut

Salman Rushdie - Floransa Büyücüsü

Paulo Coelho - Portobello Cadısı,

Ölü Ruhlar Ormanı - Jean Christophe Grange,

0|0
    0|0
  • gecende aynı soru soruldu elimde iki kitap var biri 2 cilt

ORHAN KEMAL eseri:: SUÇLU 1 - SUÇLU 2 sokakların cocugu

KERİM KORCAN eseri :: LİNÇ

0|0
    0|0
  • yavuz- okay tiryakioğlu

0|0
    0|0
  • Bediüzzaman Said Nursi nin

Lemalar diye bi kitabi var elimde şu an onu okuyorum :)

0|0
    0|0
  • en son okuduğum şahitler kulübü, başlayıp sonunu getiremediğim de göçebe

0|0
    0|0
  • götümün kenarı... yarısındayım şu an

0|0
    0|0
Yükleniyor...