Unutma en büyük fırtınadan sonra bile güneş açar. Sözünü açıklar mısınız?

Edebiyatı iyi olanlar yardımcı olursanız sevinirim.

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• hayat ne kadar kötü giderse gitsin bir noktadan sonra hersey yoluna girer..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• bazen fırtına kopar güneş gene doğar ama güneşten faydalanabilcek bişey kalmayabilir ozaman herşey fırtına mahvolunca.

0|0
    0|0
  • En büyük çöküşten sonra bile halen bir umut bir mutlu olma isteği vardır insanın içinde. İnsan umutlar ve mutluluk için doğmuştur. Her şeye rağmen bu umut ve mutluktan vazgeçmez

0|0
    0|0
  • Her karnalığın ardı güneştir gecenin en karanlık düştüğü, ışığın vurmadığı ve korkuya kapıldığın anda pes etme çünkü güneşin sana en yakın olduğu andir gibi bir söz ;)

0|0
    0|0
  • Umudunu kaybetme tarzı cümle.

0|0
    0|0
  • En kotu gunden sonra bile mutlaka iyi bigune cikarsn. En zor anlarndan sonra mutluluga huzura kavusursun.

0|0
    0|0
  • konudan konuya değişir bu.

0|0
    0|0
  • her zaman bir umut vardır

0|0
    0|0
  • her karanlgn sonunda aydnlk varıdr vazgecılmemesı gereken tek sey umuttur

0|0
    0|0
  • En kötü durumun bile sonunda mutluluk vardır. Sabreden derviş misali

0|0
    0|0
  • Bütün geceler mecbur varır sabaha2nın değişik versiyonu. Eninde sonunda işler yoluna girer demek

0|0
    0|0
  • En büyük tartışma veya kavgadan snra mutlaka barisirsin gibi bisi heralde

0|0
    0|0
  • Acılardan mutluluk doğar :D

0|0
    0|0
  • bu sözü yorumlamak için edebiyatcı olmaya gerek yokki hatta salak olmak lazım anlamamak için :D

0|0
    0|0
    • Ben burada yorumla diye koydum salak saçma konuş diye değil arkadaşım sözü bende anladım daha değişik tarzda yorum yapan olucak mî diye merak ettim

• Senin gibi salaklar yüzünden ülkece geri kafalı oluyoruz sana burada nasıl bir yorum beklediğimi filan söylemiycem ama madem sen çok iyi anladın bu cümleyi mesela o anladığın yorumu söyleyebilirsin boş boş konuşacağına ;)

• Pardon yaş kaçtı

• Hayatta her darlık cıle dert zorluktan aonra bır ferah bır hızır mutlulukta vardır

0|0
    0|0
  • nede olsa kısın sonu bahardırr diyor ablası

0|0
    0|0
  • kötü günler elbet bir gün bitecek daha iyi günler gelecek. benzer söz de şu; gecenin en karanlık olduğu an havanın aydınlanmaya başladığı andır...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• zor zamanlar elbet bir gün geçer dmek :)

0|0
    0|0
  • En büyük sıkıntılar bile elbet bir gün atlatılır.

0|0
    0|0
  • En büyük sıkıntıdan, dertten sonra bile hala bir umut vardır

0|0
    0|0
  • Yani, her gecenin bir gündüzü vardır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...