Askim bitanem bebegim gibi sözlerden sıkılmak?

Arkadaslar belkicok sacma gelicek size burada boyle birsey sormam. Ama askim, bitanem, bebegim gibi laflardan oyle cok sıkıldım ki. Cok banallesti bu kelimeler. Millet dun tanidigina da askim diyebiliyor.. bir degeri kalmadi bide hele ki amaaaa aaaşkııımmm diyen kizlari duyunca iyice gicik olmaya basliorum :) sizden istedigimm eger aranizda bilen varsa, eski zaman sozcukleri gibi bir lakap ariyorum.. misal vereyim "ZAT-i ŞAHANE" gibi bildiginiz veya duydugunuz bu tur sozler varmidir?

Simdiden tsk ler, vaktini ayiran herkese +1

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Seviştiğim her kadını aşkım diyorum. O an kendini iyi hissetmesi için.

1|0
    0|0
  • zaten ne varsa bu eskiye dönüş merakınız da. m. yüzyılı seyrede seyrede süleymanın hürrem e söylediklerini duya duya osmanlıca ya merak sardınız.

1|0
    0|0
    • Hahaha :D yok vallah ben o diziyi seyretmedim hic... bir kitapta okumustum zat i sahane mi hosuma gitmisti o yuzden baska tur leri varsa bilen dz varsa buyur edelim dedik :D

• evet öyledir zaten.

• Oyle olmasa, aciklama yapmazdim zaten.

• şarab-ı kevserim, parıldayan ayım, yaşamımın sebebi Cennetim günlerimin anlamı gönlüme nakşolmuş resim gibi sevgilim bu tarz şeyleri kullanılabilir ben bunları kullanıyorum

1|0
    0|0
  • Oooo yeeee ovvvv maygat oooo yes baby fake you ahh ahh ohh ohh sok cıkar yala caşkala sozleri daha fena ve guEl demi:dd aıkıcı olmaz bır kıza :dd

1|0
    0|0
    • Ne alakaaa abii yaaa guzel hitap dedik sen isi cinsellige cevirdinnn

• Mesele sıkılmak degil... artik ucuz iliskilerde kullanildigi icin sıkılmaktan bahsediliyor

• Haklısın pahalı ve kaloteli seks olmaaı gerek daha degısık cumle komık falan 5348372639 tnslm arkds olalm:d

• hatunum candır

1|0
    0|0
  • Benim bildiğim bir fecr-i ati var asdgsadfaa

1|0
    0|0
  • Aliskanlik bide bazen icden gelir

1|0
    0|0
  • aynen aynen, yaratıcı hitaplar bulunmalı, ilişkiye özel

1|0
    0|0
  • Gercek erkek sevdigini sevdigine kolay kolay soylemez, gosterir. Ama angut kiz tayfasi iki guzel laf edene yelkenleri indirip bacaklari actigi surece turk kizlarindan bir cacik olmaz

0|0
    0|0
  • Gerzekalim de:))

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• dehşet-ül vahşet

3|1
    0|0
  • neden onlarida basitlesdirmek icinmi?

1|0
    0|0
    • Eger ki ben burada boyle bir soru soruyorsam kendi nisanlima hitap etmek icin soruyorum. Yani iki gunluk bir iliskim yok basitlestireyim elaleme gosteris olsun diye nisanlimi koluma taktigim da yok bagira cagira seni seviyorum dedigim de yok. Yani bende basitlesecekse eger o zaman vay dunyanin haline ;)

• Onlar artık abes kacabilir biraz haklısın herkes herkese artık cıvıklaşmaya başladı devir nereye gidiyor acaba balım de :p

1|0
    0|0
  • HUZURUM tek geçer :)

1|0
    0|0
  • Zat-ı nın yanına her şeyi getirebilirsin işte:)

1|0
    0|0
  • Gülizar-ı Cennetim

1|0
    0|0
Yükleniyor...