Bir sevdadır dersimmm :)?

www.facebook.com/.../ şu büyüleyici doğaya bakarmısınız.. Halbuki dersim denince insanların aklına sadece terör geliyor. Ben memleketimi hiç görmedim gitmek nasip olmadı. Ama şu güzelliklerin sadece fotoğrafını görünce bile heycanlanıyorum. Aramızda hiç dersimli olan ya da Dersime giden var mı? :)

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Dersim eski adıydı güzelim medeni ol az dağlı oldugunu belli etme

1|1
    0|0
    • Sen Medeni Olmuşsun Ama İnsan Olamamışsn Be Kardeşim İnsanları Aşağılama Hiç Bir Zaman

• Çok cahilsin keşke Olsen. Dersim hic bir zaman PKK yi bdp yi ve kurt kimliğini kapsamamıştır. PKK yanlısı çevre illerden gelen kürt tikkolar dersimin adını kirletiyor.

• Cok cahilsin keşke ölsen lafınıda mı öğrendin helal olsun sana abisi

Erkekler Ne Diyor 9

• Dünyanın her köşesi cennettir.
    İnsan çirkinleştirir dünyayı...

İlinize, ülkemize, dünyamıza güzelliklerin yeniden hakim olması dileğiyle iyi geceler.

0|0
    0|0
  • tabiki vatanımızın heryeri başka güzel ama. tunceliye gidersen dönüştede karadenize uğra derim memleket neymiş anlarsın dünyada bir eşi daha olduğuna inanmıyorum.

0|0
    0|0
  • dersim?

0|0
    0|0
    • Evet katliamdan önceki adı. Büyükler hala dersim der. Nolduki?

• Araştır ögren

• fazla araştırmama gerek kalmadı. biraz aşağıda Tunceli demişsin

• Adamlar halen terör diyor.. Baksana Demirtaşa %90 oy çıkmış... Demek ki huylu huyundan vazgeçmiyor..

1|0
    0|0
    • İnsanları bu konuda yargılayamazsın. İhsanoğlunada azımsanmayacak derecede oy cikti. Kaldıki demirtasa oy verenlerin büyük bir çoğunluğu dersimli değil

• Bugün ankarada bile kürt köyleri var. Bayramda kırıkkalenin bir ilcesine gitmiştik. Kürt kökenli. Her yerde demirtaş lehine afişler vardı. O zaman kırıkkaleye bakıncada terörü görelim :) sırf dağlık bir bölge diye tunceli bu durumda.

• Hayır sırf bölücülük yapanları kastediyorum ben.. Demirtaş ta bir bölücüdür... Sadece takkıye dedikleri şeyi yapıp insanları aldatıyorlar..

• O fotodaki şalvar giyen sen misin :D

0|0
    0|0
  • evet bir sevdadır desim

0|0
    0|0
  • memleketimin her köşesi cennetten bir parça gibi

0|0
    0|0
  • Dersim değil tunceli !

0|0
    0|0
  • manzara süper. güzel bir anadolu kenti.:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Muhteşem Doğumuzun guzelliklerindrn biridir dersim

0|0
    0|0
  • Sevgilimin memleketi! Anlata anlata bitiremez ^.^

0|0
    0|0
  • Güzel resim

0|0
    0|0
  • Doğuya hoc ilgim olmadı olmicakta doğuyu sewmem insaninida sewmem çok sans verdim ama gerek yokmuş tecrübeyle sabit!!

0|0
    1|0
    • Büyük kayıp

• Senin gibilerini gördükçe igreniyorum :) İrkcilik sana ne kazandırıyoki? Bu vatana ihanet etmediği surece herkes benim kardeşimdir

• Asıl ben sizden igreniyorum. Madem oralisin git yasa orda hic gormemissin bide memleketim diosun

Yükleniyor...