Gitaristler hakkındaki Düşünceleriniz?

Oncelikle bu soruyu sormamin nedeni sadece meraktir (biraz da alkol ve gec saatin etkisiyle) beni sadece kız Tavlamak için gitar calanlardan sanmayin lütfen. Sorum şu kızlar, gitar çalan erkekler hakkinda düşünceleriniz neler?

0|0
5|2

En İyi Erkek Görüşü

• karşıyaka da bol. 3 tane akor öğreniyor bir tane iki dörtlük ritmi öğreniyor gitar çalıyorum sanıyor.
    Beyin yoksunu kızların da bu hoşuna gidiyor.

0|1
    0|0
    • Bide habire ben gitar çalıyorum demeleri yok mu hava atar gibi, ne gıcık tipler ya

• işte kimi zaman her insanda beyin organının bulunmadığını düşündüğüm olaylar..

Estas Tonne youtube dan bir kaç şarkısına bak.
      İşte sokakta çalan ya da gitar çalıyorum diye geçinecek adam böyle olur.

• tenks bro.
      çakma gitaristlere ibret dersi vermesi dileğiyle :D

Kızlar Ne Diyor 5

• Bende gitar caliyorum hatta sadece gitar degil ama karsi trafin da muzigi sevmesini cok guzel buluyorum seside varsa mukmel :))

0|2
    0|0
  • Güzeldir. Hele sokak sanatçısı ise mis gibidir.

0|1
    0|0
  • Bence havalı ve karizmatikler

0|2
    0|0
  • Bende gitar çalıyorum ve gitar çalan erkekler hakkında olumsuz ya da olumlu şeyler düşünmüyorum... senin benim gibi insanlar

0|1
    0|0
  • Karizmatik durduğu bir gerçek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bir erkek ve müzikle uğraşan biri olarak şunu söylemeliyim ki kız tavlamak için gitar çalan kişiden bırak müzisyen, adam bile olmaz... Ayrıca, müzik ciddi ve emek gerektiren bir iştir. Öyle herkes müzisyen olamaz. Ama bizim ülkemizde maalesef ki 2 nota bilip 2 iyi ses çıkaran herkes "müzisyen" oluyor. Ve gitar çalan da çok olduğu için herkes gitar alıyor eline. Ama gitar çalmak öyle kolay bir iş değil. Yani sağlam gitarist şu an çok az var piyasada. Veya bir Erkin KORAY mesela. Büyük ustadır kendisi dünyanın da bildiği gibi. :) Ya Erkin KORAY gibi olmak istersin yani ciddi anlamda gitarın hakkını verirsin ya da kız tavlamak için salak erkek moduna girer daha da rezil olursun. Bu kadar basit.
    Son olarak, ben de "Garmon" ve "Akordeon" çalıyorum ve gerçekten müzik zor bir sanat. :) Yani hangi enstrümanı çalarsan çal 2 nota basıp ritim atmakla olmuyor bu işler. :) Bunu söylerken seni eleştirmiyorum tabii genel olarak öyle düşünen ve yapanları eleştiriyorum. :)

0|2
    0|0
    • Cok iyi soylediniz muzim sabir sevgi ve emek ister ve insan olmayi da gerektirir muzik taraf tutmak icin degil tarafsiz olmak icin vardir ve iki yabanci birbirlerini bilmeseler bile muzikle anlasabilir muzik bir ortak dildir ne yazikki cok iyi sanatcilar var ama kendilerini gostermiyorlar ve guzel sanatlara bazilari cok istemek yerine belki buradan bir umidim olur diye girenler yuzunden bir cok yetenekli ve istekli ogrenciler harap oluyor ( ben mesela ) sanatciyim profosyonelim demiyorum muzigi seviyorum ve ogrenmek istiyorum ve cabaliyorum liseye giremesem de kendimi egitiyorum Allahin yardimi ile iste :)) sozunuz gercekten etkili ve guzel size hak veriyorum muzik basit degil onemli hatta mukemmel bir sey ilac gibi sakinlestirici ozelligi bile var :))

Yükleniyor...