Hangi dilleri öğrenmek isterdiniz ya da hangi dilleri konuşabiliyorsunuz?

Güzel Türkçemiz'in yanında konuşmak istedğiniz 3 dil sayabilirmisiniz başka hangi dilleri öğrenmek isterdiniz ?Veya bildiğiniz diller hangileri?

0|0
13|17

En İyi Erkek Görüşü

• ispanyolca italyanca portekizce hırvatça ve lehçe .

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• anadilim rusca ve türkçe, bunlara ek olarak ukraynaca ve almanca biliyorum... çinceyi,japoncayı ve ibranice yi öğrenmek istiyorum.

1|0
    0|0
  • ingilizce standart Türklerin bildiği gibi what is your name yes no :)))))

almanca çata pata

öğrenmek istediğim küçüklüğümden beri italyanca ile ispanyolca şimdi rusça yıda öğrenmek istiyorum ama en güzel dil ise bizim dilimiz tabikide

1|0
    0|0
  • Eskiden iyi bir şekilde Almanca konuşabiliyordum ama şimdi sadece anlıyorum.Biraz pratik yapsam belki yine aklıma gelir.İngilizce de aynı durumda.Pratik şartmış yaa...Ayrıca İspanyolca, Fransızca ve Çince konuşabilmek isterdim.Japonca ve Arapça'da olabilir.Ne yapayım yapacağım iş için ideal olur.

1|0
    0|0
  • ihtiyacım olduğu kadar anlaşıyorum insanlarla.çince bilsem şimdi nolcak beyin bedava niye hamallık ediyim gerektiğinde hayvanlarla bile iletişim kurabiliyorum çevirmen mevirmen yada turist olmadıktan sonra gerek yok.

1|0
    0|0
  • İngilizce biliyorum

Rusça ve Almanca'da bilmek isterdim

1|0
    0|0
  • ingilizce biliyorum ispanyolca ve çince öğrenmeyi düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • ingilizce biliyorum,ispanyolca öğreniyorum.Arapçayı da öğrenmek istiyorum...

1|0
    0|0
  • ingilizce almanca fransızca yada rusca

1|0
    0|0
  • uzak doğu dilleri

1|0
    0|0
  • çince japonca hintçe

1|0
    0|0
  • İngilizce,Almanca, beginner seviyesinde İspanyolca

1|0
    0|0
  • boşnakçayı merak ederim hep

1|0
    0|0
  • rusça

1|0
    0|0
  • hayatın dilini ögrenmek isterdim bir türlü konusamıyorum

1|0
    0|0
  • ispanyolca isterim

0|0
    0|0
  • Altay dilleri.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• ingilizce (I got it)

arapça (biraz)

Almanca (orta)

italyanca bilmek isterdim

1|0
    0|0
  • ispanyolca itayanca ve daha yok :((

1|0
    0|0
  • hiç dil bilmiyorum aslında..ingilizce artık konuşulması gereken bir dil haline geldi haliyle..ama ben ondan önce yunanca ve ispanyolcayı ve buna ilaveten japonca konuşmayı isterdim..

1|0
    0|0
  • bulgarca , rusça , italyanca , liseden gördüğüm kadarıyla da almanca ( çatpat ) biliyorum..

şuanda öğrenmeye çalıştığım dil çerkesce..ilerde ispanyolca olabilir bilemiyorum şuanda.

1|0
    0|0
  • ingilizce fransızca ve rusca öğrenmek isterim

1|0
    0|0
  • ispanyolca, arapça ve ingilizce isterdim :) ispanyolca tamamen kişilel beğenidendir :)

1|0
    0|0
  • fransızca oldukça romantik bi dil oh la la!

1|0
    0|0
  • Fransizca biliyorum birazda almanca , ogrenmek istediklerim italyanca ve arapca.

1|0
    0|0
  • İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Rusça

1|0
    0|0
  • ispanyolca istiyrum

1|0
    0|0
  • le franceee :)

1|0
    0|0
  • Makedonca, portekizce öğrenmek isterim. Inglizce ve tek tük fransızcam var

1|0
    0|0
  • Ingilizce, çekçe, slovakça iyi seviyede biliyorum... Lehçe, rusça, sirpça, almanca ve arapcayi anlayabiliyorum...

1|0
    0|0
Yükleniyor...