Grinin elli tonu kitabının filmindeki başroller nasıl?

Kızlar grinin elli tonu kitabının filmi çıkıyormuş fragmanını izlediniz mi başroller sizce kitaptaki karakterlere uymuş mu?

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

• İzledim bence mukemmel olmus hele christian tam hayalimdeki gibi. Muzik ayri bir guzel mukemmel cover olmis. Ben ba-yil-dim

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• fragmanı izledim uymakla uymamak arasında kafamda canlandırdıgım gibi olmamıs tipler bence film güzel olacak

1|0
    0|0
  • televizyonda ucundan gosterdilerde şaşırdım kutsal damacanadaki canavari sansurleyen adamlar bu film kazara yayinlansa ne yapacak bilinmez

0|0
    0|0
  • İyi tamam güzel de film nasıl olacak ki? Hiç normal sahne olmaz p*rno filmi gibi bir şey olur.

0|0
    0|0
  • Ne kitapmış Hay zükeyim 50 tonunuda ayrı ayrı diyecemde ayıp olacak gideyim ben.

0|0
    0|0
  • Olmamış ya ben beğenmedim

0|0
    0|0
  • grinin altına siyah gider bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Christian olmamiş bence çünkü saclari kizil tonlarinda onun ama kiz tam oturmuş giyim sac rol görünüş çünkü sade bir kiz olmasi gerekiyor

2|0
    0|0
  • Kız aşırı yakışmış bana göre. Ama başroldeki adam için aynını söyleyemeyeceğim. Biraz daha masum ifadeleri olabilecek biri olmalıydı kendiyle kavga edeceği, üzüleceği kısımlar için.

0|0
    0|0
  • Evet fragmanını izledim anastasia kesinlikle uymamış filme jamia idare eder. 2015 sevgililer gününde vizyona giricek inşallah kitaptaki gibi heyecanlı olmayacakmış ama.

2|0
    0|0
  • İzledim izleyince görücez uymuş mu

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum ki

1|0
    0|0
  • Christian grey karakteri Jamie dornan için yazılmış bence :)) diğerlerine bir şey diyemeyeceğim

0|0
    0|0
  • o çıkmadı mı zten?

0|0
    0|0
  • Güzel olacaktır elbet

0|0
    0|0
  • Yuh be yeni mi duydun ben bir yılı aşkındır biliyorum. Geçen sene fragmanı beklemeye başladım. Ben kızı cok daha etkileyici bisey dusundum ya kız çok nasit olmuş. Erkek de daha kalıplı hayal etmiştim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...