Ankaralılar bir bakabilirmii :)?

Okulların açılmasına az kaldı mağlum Ankarada 2. senem olucak ilk sene yol öğrenme alışma cafe tarzı yerlerde takılmakla geçti. Bu sene öyle olmamalı gidip mutlaka görmelisin veyahut şurda şunu yapmalısın dediğiniz yerler varsaa fikirlerinizi bekliyorum :)

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bahçelode Sar Kebapta yemek yemelisin
    Beşevler Mocaco da kahve icmelisin
    Incekte kahvaltı yapmalısın
    Eski Turk Ocağı günümüz Etnografya muzesini gezmelisin...
    Çankaya Belediyesinin Ahlatlibel tesislerindeki cimlerde yatmalisin :)

0|0
    0|1
    • teşekkürlerr :))

• Immm... Ulus tarafında-ki gitmeni tavsiye etmem- Romadan kalma şeyler var. Ankara tarih açısından eski bir sehir ama tarihi kalıntı olarak vasat bir şehir. Romadaki gibi 800 yılına ait binalar göremezsin ya da Sienadaki gibi 1000 yıllık heykeller falan yok. Anca müzeleri gezeceksin de göreceksin. Ha bir de Kızılayda bir Flamingo kafe var muhakkak git :D

• oy hayallerim yıkıldı :)) onuda aldım listeyee teşekkürlerr :D

Erkekler Ne Diyor 7

• Sincanda modifiye serçe bin. Bir kekonun yasam standartlarını inceleme sansı bulursun ibret alirsin hayata bakış açın değişir

0|0
    0|0
  • Ankara bu çok bişe bekleme... kafe avm o kadar :D gece hayatı bar vs dersen onları bilmem.. şehir dışına çıkayım desen kşın zaten bişe yok. mekan arama çevre ara,, bol bol çevre yap :) arkadşlarınla heryer güzel

0|0
    0|0
    • haklısın tabi arkadaşlarla heryer güzelde başkentteyiz sonuçta boş gelip boş gitmemek lazım nerde bu şehrin olmazsa olmazları :))

• bende kalmayı düşünüyorum okul bitince inşallah alışırım bakalım :))

• gönlünce olsun inş :) hamamönü var bak bir de ramazanların favorisi :)

• Gel eryamana göksu parkında gezdireyim seni.

0|0
    0|0
  • Oyle yerleri bulunca beni de gotur :D

0|0
    0|0
  • Ankara kalesine çık bence... daha sonra hacı bayram camiiyi gez... dikmen vadisine git :) buralar müthiştir :))

0|0
    0|0
    • çok teşekkürlerr :)

• haa birde bnde bilmiyordum ama 2 sene önce gitmiştim artık ne derler oraya bilmiyorum :) hacettepe hastanesinn arka tarafında restore edilmiş evler var gayet güzel hoş bir yer :)

• Ankarada on yılda kalsan yapılcak hıcbırsey yok.

0|0
    0|0
  • takıldığın kişiler sanırm pek ii değil :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...