Tarihe ilgi duyan var mı aranızda arkadaşlar? Varsa neden ilginizi çekiyor?

Tarihe ilgi duyan var mı aranızda arkadaşlar?Varsa neden?

0|0
8|8

En İyi Kız Görüşü

• tarihe ilgi duyuyorum çünkü merak ediyorum geçmişteki insanların yaşantılarını yaptıklarını merak ediyorum.özellikle de eski mısır tarihini çok merak ediyorum.genel olarak tarihin tamamına ilgi duyarım türk tarihine de dünya tarihine de.

0|1
    0|0
    • insan kendinden öncekini merak ediyor değil mi? haklısın Mısır tarihi de gizemli olsa gerek Bizans tarihi de öyle

• evet hiç pişman değilim yine olsa yine yaparım:)

• bende merak ediyorum araştırıyorum ve bu yüzden tarihi seviyorum ve ileride tarih bölümünde okumak istiyorum yaşımın daha küçük olmasına rağmen araştırıyorum ve pişman değilim bir çok arkadaşımın yaptığı gibi sokak da saatlerce maçsız bir şekilde bağıra bağıra oyun oynamak ya da yaşıtım bir çok çocuk gibi sokaklarda sigara içip milletin karısını kızını kesiceğime tarihle ilgili araştırma yapıyorum ve pişman değilim olaylara bakış açım değişiyor örneğin dünya genelinde bir olay oldu bu olayda kötü gösterilenleri direk kötülemek yerine gider araştırırım daha sonra karar veririm

Kızlar Ne Diyor 7

• Tarihe çocukluktan beri ilgim var.Bölümüm de tarihle alakalı bir bölüm.İstesem de istemesem de ilgi duymak zorundayım.

0|1
    0|0
  • evet osmanlı tarihini özellikle yükselme dönemine ayrı bir ilgim var..

0|1
    0|0
    • Kanuni devriyle başlayan yükseliş devri.. en güçlü dönemimiz

• ben Fatih i daha çok seviyorum açıkcası :D Kanuni de iyi ama o dönemde çok entirika var. belki de o dönemle ilgili kitap okumadım ondan da olabilir. ama genel olarak yükselme dönemini seviyorum..

• :) aslında haklısın asıl başlangıcı Fatih yaptı dünyayı yerinden oynatan fethiyle.

• Tarihe baylırdım lisede tarihim hep 90-100 arası olurdu o derece severim .. Eee ne demişler tarihini bilmeyen milletler yok olmaya mahkumdur.

0|1
    0|0
    • ben de bayılırım gerçekten severek çalıştığım için başarılı olduğum dersti

• Tavsiyeni dikkate alıcam teşekkür ederim.

• rica ederim çok güzeldi gerçekten.

• Tarihe özel bir merakım var ama nerden geliyor bu merak çözmüş değilim.

0|0
    0|0
  • Osmanlı tarihi ilgimi çekiyor

1|0
    0|0
  • eskiden tarih içimi bayar derdim..ama şimdi sırayla okumak istediğim kitaplar ; izlemek istediğim filmler var..ortaçağdan günümüze kadar olan pek çok tarihi dönüm noktalarını merak ediyorum açıkçası..

0|0
    0|0
  • bndee kim olduqumu nerden geldiğimi billmek merakı olsa gerek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Geçmişini kim öğrenmek istemez ? Çok severim ve okurum..

0|1
    0|0
  • Önceden ilgi duyardım da şu dizi çıktı çıkalı lanet ettim.

0|1
    0|0
    • dizi konusunda katılıyorum. çok sığ ve dayanaksız.

• Herşeyin başı aşk oldu.Tarihi bile Hürremle doldurdularya...

• Reyting uğruna, izlenmek uğruna :S

• tarihi severim.Özellikle kendi tarihimizi.Tarihten alınması gereken çok ders olduğuna inanırım.Çünkü tarihini bilmeyenlerin coğrafyasını başkaları çizer...

0|0
    0|0
  • Sadece tarihe değil, hemen hemen her konuya ilgim var.Öğrenmeyi okumayı ve gezmeyi seviyorum.i

0|0
    0|0
  • geçmişini bilmeyen geleceğini bilmez ...

0|0
    0|0
    • Evet ve geçmişimiz bize ışık tutar, yol gösterir. Tarihin en sevdiğim özelliği

• Bilgi edinmek ve gerçek tarih yalan sölemez. İdeolojik bilgi içinde kullanırım tarihi

0|0
    0|0
  • ilgi duyuyorum, geçmişten ders çıkarmak adına sanırım

0|0
    0|0
  • "Bülbüllere emir var: Lisan öğren vakvaktan;

Bahset tarih, balığın tırmandığı kavaktan!"

0|1
    0|0
Yükleniyor...