Kendime geliştirmek ve daha kültürlü biri olmak istiyorum. Neler yapabilirim?

Kendime geliştirmek ve daha kültürlü biri olmak istiyorum. Neler yapabilirim? Hangi kaynaklara, nelere başvurmalıyım?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bol bol o konuyla ilgili belgesel izleyip kaynak kitaplar edin. Ben astrofiziğe her zaman ilgi duymuşumdur mesela. Sen de bu konuya ilgi duyuyorsan cosmos belgeselini izleyebilirsin. veya bir teleskop alıp uygun bir yerden gök cisimlerini gözlemleyebilirsin.. kendini geliştirmek isteyene yol çok yani.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Gelişmek istediğin konuyu seç ve o konu üzerine geliştir kendini.
    Genel kültür ya da her şeyi bileyim tarzında yaklaşırsan ortalama bir cahil olursun.
    Her şey hakkında bir şeyler duymuş ama hiç bir konuya hakim olmayan.

Tek bir konu üzerine yoğunlaş.

Sen ilgilendiğin konuyu bul ben sana bir program çıkartırım.

0|0
    0|0
  • Bilgi veren kitaplar okuyup guzel belgeseller izlemelisin. Gazate falan okumalisin. Baya yillarini alir sabirli olmakisin

0|0
    0|0
  • Öncelikle bu soruyu sormamakla başlaman gerekiyor... Neye ilgin var?

0|0
    0|0
    • Neye ilgim olduğunu biliyorum. Gerekli araştırmaları da yapıyorum. Ben farklı kaynak var mı diye sormak istedim.

• Elbette öyle ama tek bir konuda değil diğer alanlarda da bilgi-birikim sahibi olmak istiyorum

• O çok zor işte yarım yamalak iş yaparsın haa diyorsan ben insanlara hava atmak , onlara cevap vermek için bunları öğrenmek istiyorum.. O zaman sana kimse yardımcı olamaz... Zaten cevap vermek , hava atmak için bilgi öğrenen kişiden uzak duracaksın çünkü ezer seni

• bol bol oku öğren ama işin en önemli kısmı öğrendiklerini hayatınla yüzleştir ve bildiklerini çevrenle paylaşş

0|0
    0|0
  • bol oku, bol düşün sık sık aydın insanlarla fikirleri konuş

0|0
    0|0
  • araştırmacı ol her zaman

0|0
    0|0
  • Bolca seyahat ve gez bn buna başvurdum oluyor

0|0
    0|0
  • Benle takil :-*

0|0
    0|0
  • Kitap oku.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Genel kültür iyidir kanks aklına gelen merak ettiğin her şeyi araştır derim.

0|0
    0|0
  • Her zamam öğrenmeye açık ol

1|0
    0|0
Yükleniyor...