Edebiyat merakınız var mı?

Arkadaşlar! Aranızda edebiyat bölümü okuyan ya da edebiyatı seven var mı?

0|0
11|10

En İyi Kız Görüşü

• edebiyatı severim, ilgi alanım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• edebiyatı severim özellikle de şiirleri,ingiliz edebiyatı şairleri ve dünyadaki şairleri takip ederim.

0|0
    0|0
  • biraz severim ilgilenirim ama öyle divam edebiyatından kitaplar falan okumam. genelde tanzimat ve sonrası daha ilgi çekici geliyor.

0|0
    0|0
  • sayısal bolumde okudum aslında kıtap okumayı severım ama edebıyat dersınde hep ya uyurdum ya test cozerdım ya sınavdan bıgun evvel calışırdım e bıraz kopya falan:)hepte 3-4 le gecmışımdır

0|0
    0|0
  • Edebiyat değil de Türkçe'ye merakım var çok seviyorum dilbilgisi olayları falan

0|0
    0|0
  • Biraz severim, dönemleri falan kültür için öğreniyorum ama okumak istemem.

0|0
    0|0
  • Okumuyorum ama edebıyatı severım lisedeykende edebıyatım cok ıyıydı 85 altı notum hıc yoktu :)

0|0
    0|0
  • Fenciyim ama edebiyatı severim

0|0
    0|0
  • İngiliz edebiyatı olur mu?

0|0
    0|0
    • olur

• Edebiyata olur da ingilizceye olmaz mı:) Lisede amerikan edebiyatı gördüm ingilizce ama ingiliz edebiyatı çok daha zengin diye düşünüyorum.

• Bende Türk Dili ve Edebiyatı okuyorum

• hiç sevmiyorum..

0|0
    0|0
  • Okumuyorum ama seviyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• okumadım fakat severim gerçi iş nedeniyle uzunca süredir düzgün kitap okuyamadım . iyi bir genel kültür için edebiyat bilgisi şart .

0|0
    0|0
  • edebiyatı severim.

0|0
    0|0
  • Edebiyatı seviyorum

0|0
    0|0
  • sadece şiirle uğraşmışlığım var bir zamanlar

0|0
    0|0
  • edebiyat bi başkadır birader hele şiirler hele de Yayha Kemal vuslat ve sessizz gemi şiirlerini çook severim.. divan edebiyatı da bi başkadır baki nin bi gazeli vardı baki kalan şu kubbede bir hoş sada imiş diyor bi beyitinde ...

0|0
    0|0
  • bigisayar ingilizce ve rus üzerine ne sorarsan sor annemden iyi bilirim ama edebiyatla işim olmuyor:)

0|0
    0|0
  • Okumadım. Okumayı çok isterdim. Edebiyat bölümünde bir sene misafir olarak derslere girdim.

0|0
    0|0
  • dılbılgısını cok sevıyoırum edebıyatı deıl.

0|0
    0|0
  • hayır sevmem tarihe daha çok meraklıyım

0|0
    0|0
  • edebiyatı severim evet

0|0
    0|0
Yükleniyor...