Tunceli'de kız isteme düğün falan nasıl olur? Kültürleri gelenekleri nasıl olur bana biraz yardımcı olup bilgi verir misiniz?

İzmirde yaşıyorum. Erkek arkadaşım ve ailesi tuncelili. 1 eylülde beni istemeye gelecekler. Kültür farkı var aramızda biliyorum ama olsun çok seviyorum. Bana soru başlığında da söylediğim gibi bilgi verir misiniz. Şimdiden teşekkürler..

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Adamlar utanmasa misafirlerine canını bile verir kırmızı et, pilav ve sarma yemeye hazırlıklı olun yemekleri çok iyi ve sizi iyi karşılamak için ellerinden gelenini yaparlar

2|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• Onlarla ugrasilmaz ya bende Sirnaktaydim ne mal olduklarını biliyorum emin ol sonra çok pişman olursun tuncelililer gerçekten berbat insanlar girince ortamlarina sitedw biri bana bunları demistide ben inanmamıştı m diyip kafana vurursun dua et ve hayirlisini iste

0|1
    2|1
    • bunlar öyle değil ailesi falan çok iyiler

• Onların evinde kaç gün kaldın ya da gordun mü hayatlarını bizim oralarda kürt ten evliya koyma avluya derler ayrim yapmıyorum asla ama ilerde pisman olacağınız kesin iş Isten geçer sonra gene söylüyorum dua edin istihare namazı var onuda uygulayın en iyi Allah bilir

• Once tunceli dersen olmaz onlar dersimliyiz derler

0|0
    0|1
  • Berbat olur kro kro hareketler miğde bulandırıcı yemekler kimin eli kimin cebinde belli değil kadınlar pistir bir yemek yaparlar içinden birsürü kıl çıkar şiveleri anlaşılmaz bunların hepsi genel olarak doğuda var

0|0
    3|2
    • Seninde doğanda varrr. Sen doğğu insanını gel birde doğuda böyle eleştir.

• İşte o yörenin insanları böyledirler daha fazlasını söylememe gerek yok :D

• Emin misin. Tuncelililer Türkiye'nin en temiz ve titiz insanlarıdır. Bence sen Alevi düşmanı olduğun için böyle konuşuyorsun. Kimin eli kimin cebinde muhabbetleri genelde sizlerde oluyor.

Kızlar Ne Diyor 2

• Hanımefendi onlardan şeker insan bulamazsiz oralı değilim ama kütüklerini çok iyi bilirim. Dört döktük insanlar sıcak kanlı deli dolu tipler. Ve ayrıca sen bir adım gitsen onlar 5adım gelecek kadar da mertdrler. Allah pişmanlık vermesin inşallah kardeşm.

0|0
    0|1
  • canım yorumlara takılma bende tunceliliym çok candan olurlar sen bakma burdakilere sen bizden daha iyi tanıyorsundur kötü biri olsaydı evliliği düşünmezdin zaten illaki kültür farkı olacak ama bu o kadar abartılacak bisey değil tunceli insanı çok çağdaş tv de duyduklarına da bakma adı terör le anılıyor çokca ama gidip görmen lazım insanların sıcak kanlılığını

1|0
    0|1
    • içimi rahatlattın sağol :)

• ne demek bir sorun olursa yardımcı olabilirsem olurum :)

Yükleniyor...