Kitap tavsiyesi verebilecek olan varmıı?

böyle ufkumu genişletsin mantığımı geliştirsin öyle birşey arıyorum

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• aptal beyaz adamlar , ahbap memleketim nerede vs vs

0|0
    0|0
  • Gel sana kitap koleksiyonumu göstereyim. : )

0|0
    0|0
  • Mantık diyorsan duygusallijtan uzak diyorsun. O hakfe kişisel gelişim kitabi sana gire ve be eksiğin varsa hangi konuda eksiğin olduğunu düşünüyorsan onu ookumalısn.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hangi tür istersin bilmiyorum. Aşk romanı adı altında geçiyor:
    Aşkın 7 Hali-Sinan Yağmur
    Aşk romanı sevmem normalde yani daha doğrusu popüler kültür sevmem boş gelir. Popüler kültür sayılmaz ama yeni çıkanlardan sayılabilir. Aşk adı altında geçiyor ama -psikoloji ve kişisel gelişim sevmeme rağmen-içindeki psikolojik tahliller, ilişkin varsa birisiyle sana yol gösterebilir diye düşünüyorum aynı zamanda boş değil ve etkileyici:Aşk Uykusu-Mehmet Coşkundeniz
    İngiliz Edebiyatı'nın ünlü yazarlarından James Joyce'un Dublinliler ve Ölüler kitaplarını okumalısın kesinlikle. Felsefe seviyorsan harika kitaplar
    Azmin Zaferi Öyküleri-Mümin Sekman (Ünlü insanları başarı hikayelerini çok iyi anlatmış.)
    Kişisel gelişim sevmem dedim ama dedem tutturdu oku diye:) Her Şey Senle Başlar-Mümin Sekman bunu da oku bence:)
    Bir Kadın Düşmanı-Reşat Nuri Güntekin (Aşk romanıdır ama çok etkileyicidir ayrıca boş da değildir.
    Şeytan ve Genç Kadın-Paulo Coelho (Felsefik alt yapılı güzel bir kitap.)

0|0
    0|0
  • Erdal demirkıran, parayı bulduğum an alayını maviye boyayacağım. Acayip kurgulu bir kitap sonuna gelene kadar roman gibi sonuna gelince kurgu başlıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...